Grand Hotel Mania: Otel oyunu hileli apk indirme

1.18.3.6

Otel oyunları. Dünyadaki otelleri keşfedin! Otel oyunu, işletme oyunları
4.3/5 oylar: 144,976
sürüm
1.18.3.6
Gerçekleştirme
22.02.2022
Talepler
4.4 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Grand Hotel Mania ile herkesin hayalindeki oteli inşa edin!

Sizin oteliniz, sizin kurallarınız! Grand Hotel Mania, dünya çapındaki oyuncuların ilgisini çeken, idle türündeki otel işletme oyunları arasında.

Tüm konuklarına en iyi hizmetleri sunmaya hazır birinci sınıf oteller zincirinin yöneticisi olmayı deneyin!

Bu otel simülasyonunun birkaç eşsiz özelliği var:
• Otelinizi sürekli geliştirmenizi gerektiren oynayış tarzı bağımlılık yaratır!
• Harika grafikler, otelinizi tüm ihtişamıyla gözler önüne serer!
• Yeni rüya gibi oteller sunan düzenli güncellemeler!
• Sadece harika otel oyunları tarafından sunulan eşsiz bir oynayış deneyimi!

Bu otel simülasyonu, tüm oyuncuların kalbinde taht kuracak güzel bir oyun ortamı sunar. Grand Hotel Mania’nın otelleri tutkuyla tasarlanmıştır ve bu yüzden bu otel hikayesini kolay kolay unutamayacaksınız. Asistanlarınız Ted ve Monica gibi ilginç karakterlerle tanışacaksınız. Sizi bir otel uzmanı yapmak için ellerinden geleni yapacaklar! Güzeller güzeli Monica konukları güler yüzle karşılarken çalışkan Ted ise herkesle tek tek ilgilenecek.

Grand Hotel Mania ile herkesin hayalindeki oteli inşa etmek çok eğlenceli! Bu otel simülasyonu sizi zorlayabilir ama kesinlikle buna değecek. Bu idle oyunu oynamaya devam ettikçe, önemli bir oteller zinciri imparatoru olmanıza yardım edecek bir sürü güçlendirmeyle karşılaşacaksınız. Oyunu daha eğlenceli ve ilginç hale getirecekler!

En iyi otel oyunları arasındaki bu oyun ile sunulan her şeyin tadını çıkarın!

Grand Hotel Mania, tüm konuklarınıza çabucak hizmet etmek zorunda olduğunuz bir zaman yönetimi oyunudur! Size, tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, işleri doğru şekilde önem sırasına koyabilecek bir otel işletme uzmanı olmayı öğretecek. Yardımcılarınızı yönetin ve daha çok müşteri çekerek bir oteller zinciri imparatoru olun. Zamanı ve kaynakları doğru yönetirseniz herkes mutlu olur!

Bu otel simülasyonunda otelinize çeşitli yemekler ekleyin. Çünkü yemekler, karnı acıkan konuklarınızı memnun etmek açısından önemli. Ted; makarna, pizza, suşi ve insanın isteyeceği diğer her şeyi hazırlayabilen mükemmel bir aşçıdır!

Dünyayı dolaşarak oteller zincirinizi büyütün! Her bir ülkedeki otelin eşsiz özellikleri ve teması bulunur. Dünyanın dört bir yanındaki gezginler lüks hizmetinizin keyfini çıkarmak için sabırsızlanıyor. Bu idle oyunda büyük bir otel işletme uzmanı olmak için elinizi çabuk tutun!

Grand Hotel Mania’yı indirip bir otel işletme uzmanı olun. Her noktasında macera sunan en iyi otel işletme oyunları arasında. Bu zaman yönetimi oyunu sizi mutluluktan havalara uçuracak!

PC, mobil cihazlar ve oyun konsolları için eğlenceli oyunlar geliştirip sunan, sektörün lideri MY.GAMES ile ortaklaşa üretilip sunulmuştur.

HABERLER

Otel sektörünün efsanesi, Otelcilik Kulübü başkanı ve her yönüyle iyi bir insan olan Butler, sadık dostu Rakun Louis ile otelimize uğradı. Louis çatı arasına saklandı ve aşağı inmek istemiyor. Sorun şu ki Bay Butler’ın birkaç gün sonraki uçağına yetişmesi lazım!

Bunu sizin yardımınız olmadan yapamaz ve Ted ile Monica bir rakun kurtarma planı hazırladı bile! Butler, yaramaz dostunu yakalayana cömert bir ödül vadediyor.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Grand Hotel Mania: Otel oyunu hileli apk indirme"

 1. Ece Yıldız Erdoğdu dice:

  Bakınız ben 14 küsur tl ye paket aldım ama zaman bitti ben o iki saatlik sınırsız can hakkımı kullanmadım oyundan sürekli çıktı mahsus mu yapıyorsunuz ya paramı iade edin yada aldığım paketimi yeniden iade edin mücevherlerim de yok😡😡😡😠 LÜTFEN KULLANAMADIĞIM ACEMİ PAKETİ 2 SAATLİK SONSUZ CAN HAKLARIMI GERİ YÜKLER MİSİNİZ

 2. ssacakk sck dice:

  Bağımlılık yapmasını istemiyorsanız oyunu yüklemeyin😬 resmen gözümü bu oyunla açıp bununla kapatıyorum. Bütün bölümleri bitirdim. Yenisi yüklensin diye bekliyorum 🤭

 3. Zeynep Yeter dice:

  oyun çok güzel kısa sürede çok para kazanılabiliyor ve oyun Türkçe olduğu için herşey anlaşılır bir şekilde dile getirilmiş çok beğendimm 😻^^

 4. Hatice Sarıgöl dice:

  Çok güzel ama çok zor jjjjjjjdhdhsjskbcvxiwijsbdbdvdhhsjskfbbhdbdggskdkdjsjsjbzbznzjzbnsbsvbsbsbzvzhsjbzvxhjsjdbdndjgfgzjksbdvdhxknxbxbxhdjbdbxbdvhxhxbsbdbvebdbdhdjjsbsbxvxvxbbxbz dbbxb bdhdhsn. Dbsjbdbsjsjsvshkwjdgdh HP pwieuehfj rock ə elişi kahzhshshsjsbdvdgdhsusisijdbdbdvdgfxhshjsjsbdhdgdhhdhdhdh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.