Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
MyDigi Mobile App

MyDigi Mobile App

12.1.0

  • Ödeme
Mobil Fatura ve Veri Kotasını Kontrol Edin, İnternet Verileri Satın Alın, Tamamlayın, Ödüller Kazanın!
3.9/5 oylar: 197,806
sürüm
12.1.0
Gerçekleştirme
25.08.2021
Talepler
4.2 ve sonrası
Boyut
14M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Digi Telecommunications Sdn tarafından başlatılan yeni MyDigi uygulamasıyla tanışın. Bhd. Malezya, Digi kullanıcıları için geliştirilmiş, hepsi bir arada bir deneyim. MyDigi, ön ödemeli ve faturalı telefon tarifeleri için Digi mobil hesabınızı yönetmenin daha akıllı bir yoludur. Hızlı bağlantı düğmelerine erişerek gezinme kolaylığı ile telefon faturalarınızı ödeyebilir ve izleyebilir, veri kotanızı kontrol edebilir, İnternet verilerini doldurabilir, yiyecek, içecek ve daha fazlası için özel ödüller ve fırsatlar talep edebilirsiniz.

Faturaları Çek & Öde ve Telefon Kredisi Kontör

Mobil faturalarınızı Digi mağazasına gitmeden MyDigi uygulamasıyla kolayca ödeyin. Sadece birkaç tıklama ile nerede olursanız olun faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca geçmiş ve güncel fatura ekstrelerini indirerek mobil faturalarınızı kontrol edebilir ve takip edebilirsiniz. Ön ödemeli kredileriniz düşük mü? Ön ödemeli planınız sona ermek üzere mi? Sevdiklerinizle bağlantı kurmaya devam etmek için MyDigi uygulaması aracılığıyla telefon kredinizi yeniden yüklemeniz yeterli. Seçilen çevrimiçi ön ödemeli yeniden yükleme miktarına bağlı olarak fazladan İnternet verisi, arama süresi ve krediler alacaksınız. MyDigi ile zamandan ve paradan tasarruf edin!

Mobil Veri Kotasını İzleyin ve İnternet Paketini Değiştirin

Ana ekranda görüntülendiği gibi, “İnternet” bölümünün altında bulunan mobil veri kullanımınızı izleyin. Ne kadar İnternet verisi kullandığınız ve ne kadar ihtiyacınız olduğuna dair net bir genel bakış için veri kotası ve veri kullanımı yan yana yerleştirilmiştir. Digi kullanıcıları, veri kotasının sona ermesine veya bir sonraki kullanım döngüsü için yenilenmesine kalan gün sayısını da görebilir. Diğer numaralarınızın mobil veri kullanımını kontrol etmek istiyorsanız, yan menüye tıklayın, cep telefonu numaranızı seçin ve o numaranın kullanım bilgileri görüntülenecektir. Mevcut paketinizin süresi dolduğunda uygulama üzerinden farklı bir İnternet paketine de geçebilirsiniz!

İnternete Yükleme ve Uluslararası Dolaşım Kartları

Yeterli mobil veri yok mu? Kullanım türünüze ve bütçenize uygun İnternet eklentileri satın alabilirsiniz. Eklentiler, gündelik İnternet kullanımından daha yoğun eğlence kullanımına (oyunlar, müzik, videolar) ve genel kullanım için daha büyük veri satın alma tekliflerine kadar çeşitlilik gösterir. Eklenti satın alımları, ana ekrandaki “Eklenti Satın Al” sekmesi veya uygulamadaki “Box of Surprise” sayfası tıklanarak yapılabilir. Malezya dışında seyahat ediyorsanız, yolculuğunuzu güvenli ve yeterli İnternet bağlantısıyla donatmak için uluslararası bir dolaşım kartı için ön rezervasyon yaptırın. Bir dolaşım İnternet planına abone olmadan önce seyahat edeceğiniz ülkeyi seçin – pasta kadar kolay!

MyDigi Ödülleri ve Promosyonları

Uygulama aracılığıyla MyDigi kullanıcıları için özel ödüllerin ve promosyonların keyfini çıkarın. Ödüller, farklı üyelik katmanlarıyla hesaplanır – Sarı, Altın ve Platin. Digi ön ödemeli yeniden yüklemeniz veya faturalı faturanız için harcadığınız her RM1 için 1 Digi puanı kazanacaksınız. Kademe sıralamanız ne kadar yüksekse, o kadar çok ödül ve fırsatın kilidini açabilirsiniz! Ülke çapındaki farklı tüccarlar listesinden yiyecek, içecek, eğlence, alışveriş, seyahat, güzellik ve sağlık alanlarında çok çeşitli fırsatlara ve promosyonlara erişim kazanın. Göz atmaya ve parayı kullanmaya başlamak için uygulamadaki “Ödüller” sayfasını tıklamanız yeterlidir! Bir ödülü kullanmak için “MyRewards” sekmesine gidin ve seçtiğiniz ödüllerin yanındaki “Kullan” a basın. Sürprizlerle dolu bir mobil uygulama olan yeni MyDigi uygulamasını deneyimleyin!

Canlı sohbet

Digi hesabınızla sorun mu yaşıyorsunuz? Temsilcilerimizle canlı sohbet yoluyla iletişim kurun. Canlı sohbet hizmetimiz her gün 10: 00-21: 00 arası mevcuttur. Dilediğiniz zaman bize davanızı da açabilirsiniz ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

MyDigi uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.digi.com.my/mydigi-app veya https://www.digi.com.my/support/help-center/mydigi-app/ adresinde oturum açmanız yeterlidir. MyDigi uygulamasında belirli konulara erişmek için kutu sürpriz. Bugün MyDigi’de yepyeni bir uygulama deneyiminin keyfini çıkarın!

HABERLER

In this release, we've squashed some bugs to improve your shopping experience. For Fibre users, if you need any help or feedback with your service, you can now reach out to us via our Support page.

Update your app today and watch out for exclusive gemilang deals via our app and website. Stay safe & Happy Independence Day!

Video

GÖRÜNTÜLER

Un comentario en "MyDigi Mobile App"

  1. Google kullanıcısı dice:

    🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.