Eternal Kart Oyunu hileli apk indirme

1.54.4

  • Ödeme
Sınırsız seçeneğe sahip bu eğlenceli yeni strateji kart oyununda savaşa katıl.
4.0/5 oylar: 12,053
sürüm
1.54.4
Gerçekleştirme
07.09.2021
Talepler
4.1 ve sonrası
Boyut
57M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

SANCAĞI KALDIR
Kahramanlar büyüler ve kılıçlar, altı parlar ve dalavere içinde Ölümsüz Taht için verilen mücadeleye katılıyor. Hangi tarafı seçeceksin? Sınırsız seçenekleri ve inanılmaz eğlencesi ile yeni strateji kart oyunu Eternal’daki savaşa katıl.

HER İKİ DÜNYANIN DA EN İYİSİ
Eternal, bir derin strateji kart oyunun sonsuz olasılıklarını modern bir video oyunun hızı ve görkemi ile birleştiriyor. Genişleyen bir koleksiyondan istediğiniz kartları serbestçe karıştırarak hayal edebileceğiniz tüm desteleri oluşturun ve ışık hızındaki savaşlara dalın. Tek sınır yaratıcılığın.

OYUNCULARIYLA BÜYÜYEN BİR OYUN
Eternal’da her zaman yeni bir şeyler vardır. Belirlenen lansmanlar arasında sık yeni kart sürümleri meta oyunun hiçbir zaman eskimemesini garanti ediyor. Sürekli dahil edilen keşfedilmemiş içerik, en deneyimli oyuncuların bile dikkatini vermesini gerektiriyor. Ne yaratacaksın?

CÜZDANINI DEĞİL İNCE ZEKANI SINA
Kafana oturan beyaz bir şapka mı arıyorsun? İşte gidiyoruz. Eternal’daki tüm oynayış — her kart ve her oyun modu — tek kuruş ödemeden kazanılabilir ya da açılabilir. Oynamak gerçekten bedava.

HER TURDA DÜŞMANLAR VAR
Eternal’ın taktik yapay zekası (AI) dünyanın en iyi profesyonel was TCG oyuncularının bazıları tarafından tasarlandı. Düzinelerce düşman destesi, vahşi “boss seviyesi” ortamları ve eşsiz kart mekanizmaları ile Eternal, günün ve gecenin her saatinde oyunculara meydan okumak için hazır bekliyor.

HABERLER

Hata düzeltmeleri.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.