FarmersOnly Dating

3.0.157005371

  • De pago
Farmersonly.com de çiftçiler, çiftlik, kovboylar ve cowgirls bulun!
2.8/5 Votos: 3,099
Versión
3.0.157005371
Actualización
10.10.2019
Requerimientos
4.0.3 ve sonrası
Tamaño
2,5M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

2005’te FarmersOnly.com’a başladık, çünkü gördüğümüz gibi, Amerika’da temelde iki grup var. Birinci grup, beş dolarlık kafes etrafında dönüyor, uberlere biniyor ve iş dünyasında her ne pahasına olursa olsun önde gidiyor. Bu gruba girerseniz, FarmersOnly çevrimiçi çıkmak istediğiniz yer değil.

İkinci grup, açık havada özgür ve huzur içinde yaşayan, hayvanları büyüten ve doğayı takdir eden mavi gökyüzüne sahiptir. Güney misafirperverliğinin anlamını anlıyoruz, Güney’de yaşamıyor olsak bile. Bu grup, Amerika’nın Heartland – Amerika’nın çiftçileri tarafından asla kaybedilmeyen, eski moda geleneksel değerlere sahip Amerika’nın dilimini oluşturur. Bu değerler, hala sınırda yaşayan kovboylar ve kovboylar, ücretsiz olsa bile açık havada kabul edilmeyen doğa severler ve at binicileri, yaşlı öğrenciler ve diğer hayvan bakıcıları tarafından da korunmaktadır.

Bu gruba giriyorsanız ve çıkacaksanız, FarmersOnly.com sitesine bile yaklaşan bir topluluk yok. 13 yıldan fazla bir süredir, milyonlarca ülkenin dışına, dünyaya ve ailenin fikirli insanlarına Amerika’nın dört bir yanından getiriyoruz.

BİZİM FELSEFEMİZ
Facebook Timeline’ınızı yayınlamıyoruz. Bilgilerinizi bilinmeyen taraflarla paylaşmayız. Herhangi bir yapay aktivite üretmiyoruz. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir! Gelişmiş özellikler ve erişim için Premium Üyeliğe geçebilirsiniz.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir