Pocket Pioneers

0.2.4

  • Ödeme
Hayvan arkadaşlarıyla macera: balık, benim, çiftlik ve toprağın sırlarını keşfet
0.0/5 No hay votos
sürüm
0.2.4
Gerçekleştirme
02.09.2021
Talepler
6.0 ve sonrası
Boyut
123M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Arkadaşlarla ve sonsuz maceralarla dolu canlı bir dünyada yeni bir hayatı keşfedin!

130’dan fazla ülkeden oyuncularla sevimli bir dünyada, mobil cihazınızda daha önce hiç görmediğiniz gerçek zamanlı çok oyunculu oyun deneyimini yaşayın! Öncü arkadaşlardan oluşan hareketli bir toplulukta yeni bir yaşam inşa etmek ve yerel vatandaşlara yardım etmek için yolculuğunuza başlayın. Pioneer’ınızı kişiselleştirin, çiftliğinizin her köşesini dekore edin, toprakları keşfedin ve yol boyunca yeni arkadaşlar edinin. Pocket Pioneers, çevrimiçi olarak binlerce oyuncuyla etkileşime girebileceğiniz, sınırsız görevlere çıkabileceğiniz ve gizemli bir kıtanın gizli büyülü sırlarını keşfedebileceğiniz büyüleyici bir macera simülasyon oyunudur.

ANA ÖZELLİKLER:

• Gerçek zamanlı çok oyunculu aksiyon: Tek başına oynayın veya gerçek zamanlı maceralarda işbirliği yapmak için 6 arkadaşa kadar bir Pioneer partisi oluşturun.
• Yüzlerce görevi tamamlayın: Karakterinizin seviyesini yükseltmek için özel görevleri kabul edin ve yerlilerden gelen emirleri yerine getirin. Çiftliğinizi ve evinizi genişletmek için kaynakları ve ödülleri toplayın.
• Kalbinizi kişiselleştirin: Tarzınızda öncü olun ve çeşitli eğlenceli kıyafetler ve aksesuarlar arasından seçim yapın. Evinizi ilginç eşyalar ve havalı mobilya parçalarıyla dekore edin.
• Hızınızda geniş bir dünyayı keşfedin: Yapılacak çeşitli şeylerle dolu tuhaf bir dünyayı keşfedin – mağaralarda madencilik yapın ya da kedi Ricardo ile balık tutun. Mahsulünüzle ilgilenin veya plajda arkadaşlarınızla dans edin.
• Arkadaşlıklarınızı geliştirin: Hayvan kasaba halkıyla etkileşim kurun ve görevleri tamamlamalarına yardım ederek ve hediyelerle onları şaşırtarak güvenlerini kazanın.
• Yeni sezonluk içeriğin keyfini çıkarın: Düzenli etkinlikler ve oyuncu lider tablolarıyla yapılan yarışmalar, her zaman atlayabileceğiniz heyecan verici etkinlikler olduğu anlamına gelir.
• Yeni aletler ve lezzetli tarifler üretin: Aletlerinizi geliştirin, daha fazla kaynak yaratmak için yeni ekipmanlar yapın ve toprağın ödüllerini toplayın.
• Unutulmaz anlar yaşayın ve sihrin kilidini açın: Qu vatandaşlarının kişiliklerini keşfedin ve bu büyülü kıtanın sırları hakkında daha fazla bilgi edinin.

GERÇEK OYUNCULAR CEP ÖNCÜLERİ HAKKINDA NE DİYOR:

– “Bu oyunu çok seviyorum! Çok rahatlatıcı ve eğlenceli! Genel olarak harika bir oyun!” A.L.

– “Bu, tüm ailenin keyif alacağı bir oyun! Çok eğlenceli ve görevler harika! Şiddetle tavsiye edilir!” N.U.

– “Vay canına, eğer biri hayat simülasyonunu ve sevimli uygulamaları seviyorsa, bu en iyi 💗💗💗 … Devam et ”💛❤️❤️❤️💛💚💙💛” U.M.

BİZİ TAKİP EDİN VE GERİ BİLDİRİMİNİZİ PAYLAŞIN
Oyun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve diğer Öncülerle bağlantı kurun.

Facebook: https://www.facebook.com/PlayPocketPioneers
Heyecan: https://twitter.com/pocket_pioneers
Anlaşmazlık: https://discord.gg/4WGcYJB

HABERLER

Grab your pickaxes and get ready for the Great Energy Revolution! 🌎

Build a more sustainable Qu with our exciting new renewable resource--the Energy Stone! Coal mines will be closed to reduce our carbon footprint as we all work towards a better Qu. #environment #savetheplanet

So gather your Guild friends and join in the community effort! Guild Names also now changeable and “Message of the Day” has been added.

Other quality of life improvements added including item stack increases!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.