DINO HUNTER: DEADLY SHORES

3.5.9

 • De pago
Dino Hunter: Deadly Shores ile hayatının dinozor avı macerasına atıl!
4.4/5 Votos: 1,499,565
Versión
3.5.9
Actualización
04.09.2019
Requerimientos
4.1 ve sonrası
Tamaño
81M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Avla yoksa av olursun! Dino Hunter: Deadly Shores ile hayatının dinozor avlama deneyimini yaşamaya hazır ol.

DİNOZORLARI AVLA
Gizli, el değmemiş bir dinozor adasına seyahat et ve tarihin en yırtıcı hayvanlarını öldür. Uysal stegosaurustan korkutucu trekse kadar dinozor çağının uzun zamandır neslinin tükenmiş olduğu sanılan yırtıcılarıyla yüzleş.

EGZOTİK DİNOZOR BÖLGELERİNİ ZİYARET ET
Gemi enkazı kıyısı, balta girmemiş ormanlar ve dinozor mezarlığı gibi yemyeşil ve tehlikeli ortamlarda dinozorları öldür!

GÜÇLÜ SİLAHLARI KUŞAN
Roketatar ve ninja yıldızı yayı gibi yıkıcı silahlarla ateş gücünü artır. Bu dinozorları öldürmek için güçlü bir cephaneye ve uzman bir keskin nişancı stratejisine ihtiyacın olacak!

BENZERSİZ BİR NİŞANCI SERİSİNDE USTALAŞ
Tüfek, çifte ve saldırı tüfeği kazanmak için çeşitli nişancı serilerinde ilerle. Hedeflerini öldür ve görevlerini tamamlayarak büyük ödüller kazan!

MUHTEŞEM GRAFİKLERİ KEŞFET
Dinamik gölgeler, yüksek çözünürlüklü dokular ve gerçekçi dinozor modelleri bir araya gelerek bu oyunu mobil cihazındaki en iyi dinozor vurma oyunlarından biri haline getiriyor!

Üst düzey, üç boyutlu tablet oyunu!

LÜTFEN UNUTMA:
– Bu oyunu oynamak ücretsizdir ancak bazı ekstra öğeler için gerçek parayla ödeme yapabilirsin, bu ödemelerin ücreti de Google hesabından alınır. Uygulama içi satın alımı cihazının ayarlarından devre dışı bırakabilirsin.
– Bu oyun çocuklar için yapılmamıştır.
– Lütfen satın alırken dikkatli ol.
– Bu oyunda reklamlar görünür.
– Bu oyun, oyuncuların birbirleriyle etkileşime geçmesine izin verebilir (ör. sohbet odaları, oyuncular arası sohbet, mesajlaşma); bu, belirtilen özelliklerin mevcut olup olmadığına bağlıdır. Sosyal ağ sitelerinin ilgili kurallarını ihlal eden kişilerin sosyal ağ sitelerine bağlantı kurmasına yönelik değildir.
– Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.
– Glu’nun bilgilerini nasıl topladığı ve kullandığı hakkında bilgi almak için lütfen şu adresten gizlilik politikamızı oku: www.Glu.com/privacy
– Eğer bu oyunla alakalı bir sorunun varsa oyunun “Yardım” özelliğini kullan.

BİZİ TAKİP EDİN:
Twitter @glumobile
facebook.com/glumobile

Novedades

Giderilen sorunlar ve oyun performansında yapılan iyileştirmeler

Video

Imágenes

4 comentarios en "DINO HUNTER: DEADLY SHORES"

 1. EMir dice:

  Gözüme Tre-x kaçtı Çocukluğumun oyunuydu ve şimdi aklıma yeniden geldi bari tekrardan indirip oynayayım dedim eskiden de bir efsaneydi umarım şimdi de öyledir grafik bakımından oyun üst düzey bir performans sunuyor ve bir bakımdan bazı silahlar ve silah yükseltmeleri biraz pahalı olabilir ama oyunun amacı emek harcayarak birşeyleri kazanmak umarım siz de beğenirsiniz iyi günler !!!

 2. Mustafa Tasarım dice:

  Oyun süper eskiden çok oynardım sarıyo ama şimdi yükledim aramaları, belgeleei,fotoğrafları, kısacası bu bütün bilgileri istiyor. Bende baktım böyle hemen sildim, siz siZ olun sakın izin vermeyin! Gdkjhıcodkkkgodjdıdıdııfjdnrjjrıebırjdmdkşfnfksprnjekdnfloehejejgrhdhgj kıjfkhgfljhhhgjdkfjhjjfkghjuguupkpğpğoppiçhdutrueujeıejejrurırıeııeıeıeırıjdjdkrnrjejbrınehuhekjeeııejeeueuıhhgbrjrgjeuhoehoeuennnnohnahıyılmamkıfysukfhdkjdjkdkdkjdjdjdjdkhdhvdöddhdvssjvnlmamkıfysukfhdkjdjkdkdkjdjdjdjdkhdhvdöçjf

 3. Haluk taha uysal dice:

  Çocukluğumun oyunu. Bu oyunla ilgili o kadar çok anım var ki… Hani eskiden çok sevdiğiniz bir oyunu oynarsınız hoşusunaza gitmez, soğursunuz. Bu oyun öyle değil. Çok güzel oyun herkesin oynamasını tavsiye ederim. Grafikleri biraz kötü olabilir ama hala idare eder.

 4. ÜBİZG dice:

  Çok küçükken bu oyunu keşfettim. Küçükken dinozorları çok severdim ve hala çok seviyorum en sevdiğim hayvan. Ve küçükken bu oyunu görür görmez indirdim çok uzun bir süre oynadım çok fazla ilerledim ve tabletim bozulduğu için oyunda gitmişti… Ama eski günleri hatırlıyorum da oyunu ilk keşfettiğimde kaç mb olduğunu dahi hatırlıyorum. Bu oyunun yapımcılarına çok teşekkür ederim basit bir oyun gibi gözüksede benim hayal dünyamı genişletip hayatımı değiştirdi ❤️ En sevdiğim oyun💖

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir