Decolar: passagens aéreas, hotéis e pacotes hileli apk indirme

16.9.4

seyahatleriniz benzersiz
3.9/5 Votos: 169,500
Versión
16.9.4
Actualización
01.10.2021
Requerimientos
5.0 ve sonrası
Tamaño
27M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Mükemmel seyahat arkadaşı kişiselleştirilmiş deneyimler yaratmanıza yardımcı olur. Bizim app uçuşlar, konaklama, turistik, paketler ve daha fazlası için özel ücretleri var! Ayrıca, asla yalnız olmayacaksın. Sadece tek bir tıklamayla bir otel talep edebilir veya telefonla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalkış uygulaması seyahatinizi kolaylaştırır 😉
 
Unutulmaz deneyimler yaratmadan önce, sırasında ve sonrasında birlikte olacağız.
 
 
SEYAHAT ÖNCESİ
 
• En iyi fırsatları bulun
Seyahat etmeyi mi düşünüyorsun? Bizim uygulama ile uçuşlar, konaklama, turistik, paket veya araç kiralama konusunda en iyi fiyatlara erişebilirsiniz. Ayrıca Disney biletleri alabilir, seyahat sigortanızı satın alabilir veya geçici bir kiralama seçebilirsiniz.
 
• Yaklaşan rezervasyonlarınızı kontrol edin
Seyahatinizin tam yolunu bilmek ister misiniz? Paket servisi eklendi widget ile bir sonraki 3 rezervasyonunuz için verileri inceleyin. Seyahatiniz, Iphone’unuzun ana ekranında ayrıntılı olarak görünecektir. Ve en iyisi? Uygulamayı açmanıza gerek yok!
 
• Haberin başında kalın
Her zaman haberdar olmak ister misiniz? Bildirimleri açın ve rezervasyonlarınızdaki tüm haberleri alın.

• Çantanızda ihtiyacınız olan her şeyin bulunduğundan emin olun
Sık sık temel şeyleri unutur musunuz? Çantamda bir çalma listesi oluşturma it Düzenleyebilir ve herhangi biriyle paylaşabilirsiniz. Diş fırçası ve adaptörü daima yanınızda bulundurun.
 
Seyahatiniz Sırasında
 
Uygulamanız aracılığıyla telefonla bize ulaşın
Seyahatinde beklenmedik bir olay mı oldu? Bize güvenin! Dünyanın neresinde olursanız olun, Wi-Fi veya mobil verilerinizi kullanarak uygulama aracılığıyla bize ulaşın.
 
• Rezervasyonlarınıza internet olmadan erişin
Uçmak, arabanı almak ya da otele gitmek ister misin? İnternet olmadan bile tüm bilet ve rezervasyonlarınızın detaylarını inceleyin! Hiçbir şey yazdırmanıza gerek yok, seyahatiniz ellerinizde is
 
• Bugün için bir konaklama yeri bulun
Son dakikada her şeye karar veren ya da sunucunuzda beklenmedik bir olay olan bir insanın parçası mısınız? Adresinizi girin, size yakınınızdaki tüm otelleri gösterelim.
 
HER ZAMAN
 
• Rezervasyonlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz zaman yönetin.
Her şeyin kontrol altında olmasını ister misiniz? Kuponlarınızı alın, özel sipariş verin ve uçuşlarınız, otelleriniz, paketleriniz ve daha fazlası için politikaları değiştirme veya iptal etme hakkında bilgi edinin.
 
• Sizin için matematiği yaparız
Sürekli matematik yapıyor ve hediyeler hakkında endişeleniyor musunuz? Traveler Kit işinizi kolaylaştırır. Madeni para, giysi ve ayakkabı boyutları dönüştürün.

• Harcamalarınızı kontrol edin
tüm ödemelerin ayrıntıları göz atın ve My Ödemeler onların faturaları indirin.

 
KENDİ GEÇİŞİNİZİ SİZİN
 
• En iyi konaklama yerinizi ayırtın 🏨
Kalmak için ideal bir yer bulun. Filtreleri kullanarak, yorumları okuyarak ve fotoğraf galerisini görüntüleyerek otelleri, dağ evlerini, pansiyonları, pansiyonları veya kiralık yazlıkları analiz edin.
 
• Hedef konumlara bilet satın alın tickets️
Biraz eğlence ister misin? Eğer Orlando seyahat ediyorsanız, örneğin, favori Disney parkları seçebilirsiniz. Ayrıca, tüm destinasyonlarda sizi bekliyor gösterileri ve etkinlikleri büyük bir çeşitlilik vardır.
 
• Özel indirimler alın 🍾
Promosyonları sever misiniz? Birlikte uçuş ve otel satın alarak en iyi fiyatları alın. Hayalinizdeki her şey dahil paketlerinden ilham alın veya size uygun olan araba modelini seçin.
 
 
İstediğiniz zaman, önce, sırasında. Kalkış uygulaması hayallerinizdeki gezi planı yardımcı olur.
 
Birlikte seyahat edelim!

Novedades

• Viver viajando
Na Decolar trabalhamos para que você encontre experiências únicas para sua viagem. Nos renovamos para que planejar sua viagem seja cada vez mais fácil.

• Suas reservas estão em Minhas Viagens
Faça tudo que precisar antes, durante e depois da sua viagem.

• Fuja da rotina
Encontre a escapada ideal para sair da rotina e relaxar. Descubra novos destinos, respire natureza, descanse, aventure-se ou sinta a energia da cidade.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir