PhotoScan – Google Fotoğraflar hileli apk indirme

1.5.2.242191532

Anılardaki fotoğraflar geleceğin tarayıcısıyla buluşuyor.
4.3/5 oylar: 159,661
sürüm
1.5.2.242191532
Gerçekleştirme
26.04.2019
Talepler
5.0 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Google Fotoğraflar’ın yeni tarayıcı uygulaması PhotoScan, en sevdiğiniz basılı fotoğrafları telefonunuzun kamerasını kullanarak taramanıza ve kaydetmenize olanak tanıyor.

Bakmaya doyamayacağınız, parlamasız fotoğraflar

Artık bir resmin fotoğrafını çekmekle yetinmek zorunda değilsiniz. Fotoğraflarınız nerede olursa olsun, ileri düzeyde dijital taramalar yapabilirsiniz.

– Adım adım açıklamalı kolay fotoğraf çekme akışı sayesinde parlamasız taramalar elde edin

– Kenar algılamaya dayalı otomatik kırpma

– Perspektif düzeltme sayesinde düz ve dikdörtgen taramalar

– Akıllı döndürme özelliği sayesinde hangi yönde tararsanız tarayın fotoğraflarınız hep doğru yönde olur

Fotoğrafları taramak için birkaç saniye yeter

En sevdiğiniz basılı fotoğrafların hızlıca ve kolayca fotoğrafını çekin. Böylece, düzenlemeyle daha az uğraşabilir, çocukluğunuzdaki kötü saç kesiminize hayıflanmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Google Fotoğraflar ile taramalarınız güvendedir ve aranabilir

Taradığınız fotoğrafları güvende, aranabilir ve organize halde tutmak için ücretsiz Google Fotoğraflar uygulamasıyla yedekleyebilirsiniz. Taradığınız fotoğraflara hayat vermek için filmler, filtreler ve gelişmiş düzenleme denetimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, sadece bir bağlantı göndererek bu fotoğrafları istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

HABERLER

Daha kolay yakalama ve kaydetme
Taranan fotoğraflar, tarama işleminin hemen ardından cihazınıza kaydedilir.

İyileştirilmiş köşe düzenleyici
Köşelere ek olarak, artık taranmış fotoğrafınızın kenarlarını otomatik kırpmaya göre ayarlamak için sürükleyebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "PhotoScan – Google Fotoğraflar hileli apk indirme"

 1. Barkın Tv dice:

  İşime yaradı ve beni fotoğrafçıya 50 tl vermekten kurtardı. Elinizde fiziksel olan bir fotoğrafı dijital ortama aktarmak istiyorsanız işinize yarayacaktır.

 2. Gökhan AKSU dice:

  Millet uygulamanın ne olduğunu anlamadan, uygulamaya laf etmiş. Amacı doğrultusunda işini gayet iyi yapıyor. Eksikleri elbette var ama bu amacı doğrultusunda işini yapmadığı anlamına gelmez. Uygulama içi ayarlar yok, eklenirse daha güzel olur. Özellikle düzenleme olarak kontrast, dolgunluk, renk ayarı lazım. Ayrıca kayıt yerini değiştirebilmek ve raw kayıt seçeneği de olmalı.

 3. Metruk Bilgi dice:

  Bence kullanışsız. Xiaomi telefonların tek seferde yaptığı olayı bu 5 fotoğrafta yapıyor. 5 fotoğrafıda aynı sabitlikte çekemiyor insan.

 4. AYTEN YILMAZ dice:

  Benim telefon bozuldu ve bütün fotoğraflarım kaybolmuş. Nasıl bulabilirim onları? Bütün sevdiklerim vardı. Şimdi hiç fotoğrafım yok. Lütfen yardımcı olun lütfen bu konu benim için çok önemli. Hayırlı akşamlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.