Google Lens

 • Ödeme
Yalnızca kameranızla kelimeleri çevirin, bitkileri tanımlayın, ürün bulun vs.
4.5/5 oylar: 1,154,153
Gerçekleştirme
30.11.2020
Talepler
6.0 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Google Lens sayesinde yalnızca kameranızı veya bir fotoğraf kullanarak, gördüklerinizi arayabilir, işleri hızla halledebilir ve etrafınızdaki dünyayı anlayabilirsiniz.

METİN TARAYIN VE ÇEVİRİN
Gördüğünüz kelimeleri çevirin, kişilerinize kartvizit kaydedin, bir posterden takviminize etkinlik ekleyin ve zamandan tasarruf etmek için karmaşık kodları veya uzun paragrafları kopyalayıp telefonunuza yapıştırın.

BİTKİ VE HAYVANLARI TANIMLAYIN
Arkadaşınızın evinde gördüğünüz bitkinin ne olduğunu veya parka gördüğünüz köpeğin cinsini öğrenin.

ETRAFINIZDAKİ YERLERİ KEŞFEDİN
Önemli noktaları, restoranları ve mağazaları tespit edin ve haklarında bilgi edinin. Verilen puanları, çalışma saatlerini, tarihi bilgileri ve daha çok şeyi öğrenin.

BEĞENDİĞİNİZ KIYAFETİ BULUN
Dikkatinizi çeken bir kıyafet mi gördünüz? Yoksa oturma odanıza uyan bir sandalye mi? Beğendiğinize benzer kıyafetleri, mobilyayı ve ev dekorlarını bulun.

NE SİPARİŞ EDECEĞİNİZİ BİLİN
Google Haritalar’daki yorumlara göre bir restoranın menüsündeki popüler yemekleri görün.

KODLARI TARAYIN
QR kodlarını ve barkodları hızla tarayın.

*Bu özelliğin kullanılabilirliği sınırlıdır ve tüm dillerde veya bölgelerde kullanıma sunulmamıştır. Daha ayrıntılı bilgi için g.co/help/lens adresine gidin. Bazı Lens özelliklerinin kullanılabilmesi için internet bağlantısı gereklidir.

HABERLER

Lens artık daha doğru sonuçlar için kamera hareketini analiz eder.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Google Lens"

 1. Yasemin İçen dice:

  Gerçekten sinir bozucu olmaya başladı. Çeviri yapmıyor ve bazen de takılıp hep aynı şeyi gösteriyor. Yani mesela farklı bir yazıyı çevirmek istiyorum ama ısrarla daha önce çevirdiğim şey çıkıyor karşıma. Bu ne saçmalık. Lütfen düzeltin.

 2. Sadi dice:

  HATA VERİYORSA ÇÇZÜM AŞAĞIDA Google Lens açtığınız zaman “Güncellediğiniz için teşekkürler. Lens kısa süre içinde kullanılabilir olacak. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.” hatasını alıyorsanız yüksek ihtimalle “Google” uygulamasını devre dışı bırakmışsınızdır. Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet kısmından “Google” uygulamasını etkinleştirdiğinizde çalışır duruma gelecektir.

 3. duyguiste_ dice:

  Uygulama kendi telefonumda olduğu için normalde yüklemem gerekmiyor özelliği olabilir telefonun ama bilmiyorum neyse, son günde google kafayı sıyırdı bende kısa süre için devre dışı bıraktım normalde lense google’dan giriyordum o yüzden kısa süreliğine yükleyeyim dedim. Yüklendi ama açılmıyor güncellediğiniz için teşekkürler kısa sürede halledicez gibi şeyler yazıyor tek sorun bende değildir zaten öyle bir yorum görmüştüm neyse zaten uygulamayı kısa süreliğine yükledim lütfen çabuk halledin :’

 4. Relaxvsem dice:

  Kesinlikle Muhteşem Mükemmel Uygulama🔥 yapımcılara teşekkürlerimi iletiyorum. Teşekkürler Google.! Ama tek sıkıntısı çeviriyi Azerbaycan dilinde sesli şekilde Oynatmıyor Lütfen bu sorunu Düzeltin. 🇦🇿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.