Grab Driver

5.191.0

Kepçe için Sürücü Uygulaması
4.3/5 oylar: 1,215,705
sürüm
5.191.0
Gerçekleştirme
30.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
97M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Merhaba Sürücü Ortakları,

Bu yolculukta sizlerle birlikte olmaktan heyecan duyuyoruz. Bizimle ortaklık yapmak, kazanç potansiyelinizi artırmanıza ve sürdürülebilir bir geçim kaynağı oluşturmanıza yardımcı olur.

Grab, Güneydoğu Asya’nın önde gelen süper uygulamasıdır. Singapur, Endonezya, Malezya, Tayland, Filipinler, Vietnam, Kamboçya ve Myanmar’da 670 milyondan fazla kişiye temel günlük hizmetler sunuyoruz. Siz ve bölgedeki herkes için ekonomik güç yaratarak Güneydoğu Asya’yı ileriye taşımak bizim görevimizdir.

Bir Grab ortağı olarak kaydolarak benzersiz bir esneklik ve istikrar kombinasyonuna sahip olursunuz:
– Kendi işinizin patronu olursunuz – ne zaman, nerede ve ne sıklıkla çalışmak istediğinize karar verin.
– Güvenilir bir kazanç kaynağı sağlayın – Grab, milyonlarca müşteriye erişim, anında para çekme seçenekleri, sadakat programları ve hatta geleceğinizi planlamanıza yardımcı olacak beceri geliştirme fırsatları sunar.
– Yolcuları sürmeyi veya yiyecek ve diğer paketleri teslim etmeyi veya bunların hepsini tek bir uygulama ile yapmayı seçebilirsiniz. Ve yardıma ihtiyacınız olduğunda günün her saatinde size hizmet etmek için bekleyen en kararlı Grab Support ekiplerine sahip olacaksınız.

www.grab.com adresinde hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

Grab, kullanıcılara cihazlarınızdaki etkinliğe dayalı olarak kişiselleştirilmiş hedefli reklamlar, Grab ve ortaklarından teklifler ve güncellemeler ve belirli üçüncü taraf uygulamalardan iletişim/reklam alma olanağı sunar. Kullanıcılar, uygulama içindeki Ayarlar’daki Gizlilik ve Rıza Yönetimi bölümleri altındaki devre dışı bırakma seçeneklerini kullanabilir. Daha fazla ayrıntı için www.grab.com/privacy adresindeki Gizlilik Politikamıza başvurabilirsiniz.

Açık kaynaklı yazılım atfı: www.grb.to/oss-attributions

HABERLER

This update contains various bug fixes to improve your app experience.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.