PangoBooks: Buy & Sell Books hileli apk indirme

2.3.63

  • Ödeme
Evinizin rahatlığında kitap alın ve satın.
4.6/5 oylar: 365
sürüm
2.3.63
Gerçekleştirme
23.02.2022
Talepler
7.0 ve sonrası
Boyut
55M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

PangoBooks, okuyucuların kitap alıp sattığı yerdir.

– Fırsatlar için alışveriş yapın
-Kolaylıkla sat
– Yepyeni bir kitap dünyasını keşfedin

DÜKKAN
Başka hiçbir yerde bulması genellikle zor olan trend kitaplarda harika fırsatlar bulun. Gerçek kişiler tarafından listelenmiş binlerce kitapla harika bir kitabı harika bir fiyata bulacağınız garanti. Güvenle satın alabilmeniz için tüm satın alımlarınızı memnuniyet garantisi ile destekliyoruz.

SATMAK
Rafınızda toz toplayan kitaplarınız mı var? Onları senin gibi diğer kitapseverlere sat. PangoBooks, kitaplarınızı nakit paraya veya daha fazla kitaba dönüştürmenin basit ve eğlenceli bir yoludur! Fotoğraf çekmek ve barkodu taramak kadar kolay; Bir dakika içinde satılık kitaplarınız olacak.

BASİT NAKLİYE
Nakliye daha kolay olamazdı. Kitabınız satıldığında, uygulama size ön ödemeli bir kargo etiketi gönderir. Tek yapmanız gereken onu paketleyip bırakmak. Yazıcınız yok mu? Sorun yok! Postanede QR Kodunuzu kullanın, etiketi sizin için yazdıracaklar. Sormak çok kolay, neden olmasın!

HEPSİ EVDEN
Her kitap bir kitapseverden diğerine gönderilir. Satıştan sonra kitap alışverişi yapmak için buluşma yok. Evinizin rahatlığında her şeyi alıp satabilirsiniz.

KEŞFETMEK
Diğer Pangoer’ları takip ederek yeni kitaplar keşfedin. Özel bir şey mi arıyorsunuz? Topluluğa raflarında oturan var mı diye sorun! Sadece TBR’nize koymak için harika bir kitap bulmakla kalmayacak, aynı zamanda kitapsever bir arkadaş da edinebilirsiniz.

Sizden haber almak isteriz.

Bizi Instagram veya Twitter’da bulun: @pangobooks

HABERLER

The team at PangoBooks is constantly working behind the scenes to improve the experience for buyers and sellers. This update includes a newly engineered selling flow along with some enhancements and bug fixes.

Improved selling features include:
- Enhanced ISBN scanner.
- Improved help on the selling page
- Smarter selling form
- Add more than one photo at a time.
- Usability enhancements and bug fixes

Minor bug fixes and performance enhancements.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.