The Frostrune hileli apk indirme

1.3

Klasik bir nokta-ve-tıkla macera oyunu Viking mit ve efsane esinlenerek.
4.5/5 oylar: 70,950
sürüm
1.3
Gerçekleştirme
27.04.2017
Talepler
4.2 ve sonrası
Boyut
21M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Frostrune, eski İskandinav kültürü ve ortamlar dayalı bir nokta-ve-tıkla macera Viking mit ve efsane esinlenerek bir gizemi çözmeye.

Bir yaz fırtına sonrasında bir adada kendinizi kazazede bulun. Yakın bir süre önce terk edilmiş yerleşim sakinlerinin panik içinde bıraktı belirtileri gösterir. köy çevreleyen antik rün taşları ve mezar höyükleri ile dolu karanlık, yoğun orman olduğunu. Aralarında gizli emanetler ve yakın adanın gizemlerini çözme getirecektir diğer bakımlı sırları.

Frostrune İskandinav kültürü ve tarihi hakkında tutkulu oyun geliştiricileri tarafından yapılır. Biz Frostrune gibi otantik ve mümkün olduğunca tarihsel olarak doğru yapmak için ekstra bakım almış.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

zengin Hikayesi
Frostrune hikaye İskandinav geleneğini kucaklayan: Bir büyü, efsane dolu ve Viking irfan ortak merak ediyorum.

El-Boyalı Sanat
Güzel, el boyaması sanat ve özgün bir Viking yaş temalı film müziği hayata Frostrune en ıssız İskandinav manzara getir.

zorlu Bulmacalar
Zengin çevreyi keşfetme yoluyla, ıssız adanın gizemi çözmeye olacaktır. Eğer keşif yolculuğunuzda bulmaca çözmek toplamak nesneleri kullanın.

Kültürel ve Tarihsel Doğru
mitler ve folklor unsurları canlanıyor Otantik İskandinav ortam. altyazılı Eski Norse konuşma. Tüm nesneler sadakatle arkeolojik kaynaklardan yeniden.

HABERLER

Fixed savingbug first time you start up the game. The game now saves itself when you play the game.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "The Frostrune hileli apk indirme"

 1. Tugce Yerdelen dice:

  Çok beğendim özellikle konuşma ses effekti ve görselleri güzeldi. Hoş bir gerilimi var. Umarım bu tarz oyunlar çıkarmaya devam ederler.

 2. Mehmet Kavak dice:

  Şüpheli bir oyun. Neden konum ve dosyalarıma erişim izninde ısrar ediyorsunuz. Kabul etmeden oyun oynayamıyorsunuz. Ayrıca konum bilginizi değiştirebilmek içinde izin istiyor.

 3. Rna Rna dice:

  Gerçekten güzel bir oyundu. Sıkmıyor, çizimleri ve seslendirme çok güzel. Kurguda öyle. Tek sorun devamının olmaması. Hikaye sürdürülmeli yada benzeri yapılmalı bence. Thank you for making this fun game. The game’s drawing, vocalization and editing were all very good quality and beautiful. I hope you can make more games like this one. 🙂 ;P

 4. oke kru dice:

  Türkçe dil seçeneği olsaydı daha güzel olurdu. Yazılarda kullanılan betimleme ve anlatımda öyle kelimeler kullanılmış ki ingilizceniz ne kadar iyi olursa olsun bir yerden sonra takılmaya başlıyorsunuz. Onun dışında müzikler, efektler ve grafikler olsun, mükemmeldi; hikaye sürükleyici, bazı mitolojileri birleştirmiş ve kendilerinden de bir şeyler katıp önümüze sunmuşlar. Bazı bulmacalar gerçekten zorluyor ve sinirlenmemize neden oluyor ama mantığı kapıp sabırla ilerlersek tadı damağımızda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.