Comics

3.10.18.310421

  • Ödeme
Şimdi ComiXology Unlimited! ücretsiz bir deneme ile binlerce kitap keşfedin!
3.8/5 oylar: 60,609
sürüm
3.10.18.310421
Gerçekleştirme
23.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
9,3M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Marvel, DC, Image ve daha fazlasından 100.000’den fazla dijital çizgi roman, grafik roman ve mangayı keşfetmeye hazır mısınız? comiXology uygulamasını indirerek, uygulama içi kitap satın alabilir ve tüm kitaplarınıza tüm cihazlarınızda anında erişebilirsiniz.

Okuyacak bir şey bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? 30 Günlük Ücretsiz ComiXology Unlimited Deneme Sürümünü başlatın ve 10.000’den fazla çizgi roman, grafik roman ve manga arasından seçim yapın (şu anda yalnızca ABD merkezli müşteriler tarafından kullanılabilir).

Bu ister ilk çizgi roman deneyiminiz olsun, ister yıllardır hayranı olun, hazır olun çünkü comiXology süper kahramanlar, bilimkurgu, kara suç, korku ve daha fazlasını keşfetme şeklinizi değiştirecek!

İşte bizi dijital çizgi roman merkeziniz yapan şeylere küçük bir bakış:

ComiXology Unlimited, hayranların Civil War, Guardians of the Galaxy: Cosmic Avengers, Ms. Marvel: No Normal, Attack on Titan, Adventure Time, Peanuts, Buffy the gibi binlerce çizgi roman, grafik roman ve manga okumasını sağlayan bir abonelik hizmetidir. Vampir Avcısı, Lumberjanes, Saga, Transformers. Bunlar Marvel, Image Comics, Dark Horse Comics, IDW Publishing, BOOM’un harika oyunlarından sadece birkaçı! Studios, Dynamite Entertainment, Kodansha Comics, Oni Press, Valiant Entertainment, Archie Comics, Fantagraphics Books, Humanoids ve bu sınırlı alanda adlandırabileceğimizden çok daha fazlası.

– YENİ: SD kart desteği! İndirdiğiniz kitaplarınızı çıkarılabilir depolama birimine kaydedin ve alanınız asla tükenmesin.
– Uygulama içi satın alın ve tüm comiXology kitaplarınızı tüm cihazlarınızda okuyun. Her. Tek. Bir.
– Şebeke dışına mı çıkıyorsun? ComiXology’nin çevrimdışı okuma özelliği sayesinde kitaplarınız her zaman yanınızda olacak.
– Rehberli Görünüm! Herhangi bir cihazda sinematik ve sürükleyici okuma seçeneklerimizle çizgi romanları yepyeni bir şekilde deneyimleyin.
– Amazon’da oturum açın ve Kindle çizgi roman, çizgi roman ve manga satın alımlarınızın çoğunu comiXology içinde okuyun!

Kütüphane
ComiXology’nin 100.000’den fazla güçlü çizgi roman, grafik roman ve manga kitaplığı şunları içerir:

– Marvel Comics: Yenilmezler, Bayan Marvel, Demir Adam, Jessica Jones, Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Kara Dul, Hulk, Fantastik Dörtlü, Thor, Wolverine ve daha fazlası…
– DC Comics: Batman, Harley Quinn, Justice League, Wonder Woman, Superman, The Flash, Arrow, Green Lantern, Batgirl, The Dark Knight, Watchmen, Fables, V for Vendetta, Sandman, iZombie ve daha fazlası…
– Image Comics: Saga, Black Science, Spawn ve daha fazlası…
– Dark Horse: Buffy the Vampire Slayer, Alien, Fear Agent, The Strain, Avatar: The Last Airbender, B.P.R.D ve daha fazlası…
– IDW: Teenage Mutant Ninja Turtles, Transformers, Star Trek, Judge Dredd, G.I. Joe, Angel, Ghostbusters, My Little Pony ve daha fazlası…
– Manga: Titan, Naruto, Fairy Tail, One Piece, Dragon Ball, One-Punch Man ve daha fazlasına saldırın…
– Ayrıca Dynamite’ın James Bond’u Boom’u da bulun! Studios’un Mighty Morphin Power Rangers, Valiant’s Faith ve comiXology Submit’ten çıkan binlerce harika indie oyunu şunları içerir: Wolves, Leaving Megalopolis, Doc Unknown, Silver ve (tahmin ettiniz) daha fazlası!

Bu uygulamayı kullanarak, comiXology Kullanım Koşullarını (https://www.comixology.com/terms) ve Gizlilik Bildirimini (https://www.comixology.com/privacy) kabul etmiş olursunuz.

Avrupa’daki Müşteriler: Bu uygulamayı kullanarak, comiXology’nin Kullanım Koşullarını (https://www.comixology.co.uk/terms) kabul etmiş olursunuz. Lütfen Gizlilik Bildirimimizi (https://www.comixology.co.uk/privacy), İlgi Alanına Dayalı Reklam Bildirimimizi (https://www.comixology.co.uk/ads-notices) ve Çerez Bildirimimizi (https://www.comixology.co.uk/privacy) inceleyin. ://www.comixology.co.uk/cookies-policy).

BİZİ BUL
———————————-
Web: comixology.com
Twitter: @comixology
Facebook: facebook.com/comixology
Tumblr: http://comixology.tumblr.com

HABERLER

New in 3.10.18:

* Fixed a bug where some users were being signed out in an overly aggressive manner
* Performance improvements and bug fixes here and there.
* Don’t forget you can contact support@comixology.com if you need help!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.