Instacart Shopper: Earn money to grocery shop

4.281.7-p

  • Ödeme
Mağazada alışveriş yapan biri veya şoför olduğunuzda bakkaliye ve daha fazlasını satın almak için ödeme alın
3.8/5 oylar: 98,955
sürüm
4.281.7-p
Gerçekleştirme
25.03.2022
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
164M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Boş zamanlarınızda market alışverişi yaparak para kazanın ve bir Instacart Shopper veya sürücü olarak en çok ihtiyaç duyanlara yardım edin.

Başkaları için alışveriş yaparak para kazanmanın basit yolu budur! Kişisel bir alışverişçi olarak, markete her zamanki gibi gidersiniz, ancak yerel toplumunuzdaki diğer kişiler için alışveriş yapmak için para alırsınız. Veya bir Instacart sürücü rolü için başvurabilir ve mahallenizde yiyecek dağıtmak için para alabilirsiniz.

Instacart Shopper, market alışverişinde başvurmanızı, alışveriş yapmanızı ve para kazanmanızı nasıl kolaylaştırır:

BÜYÜKLER İÇİN ALIŞVERİŞ YAPIN VE BİR EV KAHRAMANI OLUN – Ailelerden yaşlılara, her gün yiyecek ve temel malzemeleri en çok ihtiyaç duydukları anda teslim ederek birilerinin gününü güzelleştirin.
İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK İÇİN ESNEKLİK – İş ve yaşamı dengelerken Instacart Shopper ile ekstra para kazanın. Yiyecek için alışveriş yapın ve / veya kendi programınıza göre teslimat yapın.
KİŞİSEL YOLUNUZU SEÇİN – Kendi patronunuz olun veya bir çalışan olarak bir kariyer yolu geliştirin – bu size kalmış. Tam hizmet veren bir müşteri olarak başlayın ve alışveriş yapın ve müşterilerin kapılarına taze yiyecekler teslim edin ya da bir mağaza içi alışverişçi olarak kaydolun ve mağazada yiyecek alışverişi yapın, harika bir ekiple çalışın ve Instacart ile kariyerinizi büyütün.
HIZLI ÖDEME ALIN – Haftalık ödeme alın. Tam hizmet müşterileri Anında Para Çekme ile her gün nakit para kazanıyor.

Instacart Shopper ile iş başvurusunda bulunun ve belirli saatler veya günler olmadan size uygun olan her zaman çalışabilirsiniz – bu, istediğiniz kadar çok veya az alışveriş yapabileceğiniz anlamına gelir. Kişisel bir alışverişçi veya bir Instacart sürücüsü olmaktan, birisinin yiyecek alışverişini yapmasına yardımcı olarak fazladan para kazanabilirsiniz – bu gerçekten bu kadar basit.

Yiyecek alışverişine başlamak ve bunu yaparken biraz daha fazla para kazanmak için Instacart Shopper uygulamasını indirin. Instacart uygulamanızı başlatın ve bugün başvurun!

HABERLER

Bug fixes and improvements.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.