Party Invitation Cards Maker

1.0.4

  • Ödeme
rsvp ve davetiyeler için davetiye oluşturucu ve kart oluşturucu mevcuttur.
3.9/5 oylar: 98
sürüm
1.0.4
Gerçekleştirme
16.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
13M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Sadece 5 dakikada Davetiye ve Tebrik kartları oluşturun, Bu çok mu iyi😲! Mütevazı selamlarınızı ve dileklerinizi sevdiklerinize göndermek için kolay erişim sağlayın. Kategorilerden oluşan bir paket ve oluşturması kolay. Yaklaşan etkinliklere ve kutlamalara göre istediğinizi yaratın.
Özellikle bir etkinlik veya doğum günü partisi düzenlerken, bir gün içinde dikkat çekmek zor, o zaman davet için bir platforma ihtiyacınız var. Kartlar ve selamlar, Parti Davetiye Kartları Oluşturucu’yu kullanarak çözümü bulabileceğiniz kaynaklardır. Davetiye oluşturucu, farklı Davetiye ve tebrik kartları tasarımları sağlayan çok yönlü bir kağıtsız posta çeşidine sahiptir.
Parti Davetiyesi Oluşturucu
👭 DÜĞÜN KARTLARI
🎂 MUTLU YILLAR KARTLARI
💍 KATILIM VE YILDÖNÜMÜ KARTLARI
💌 SEVGİLİLER GÜNÜ KARTLARI
🎉 KART VEREN TEŞEKKÜRLER
🙏 BAŞARI KARTLARI
❤️ AŞK KARTLARI
🧨 YENİ YIL PARTİSİ & TEBRİK KARTLARI
👶 BEBEK DUŞ KARTLARI
⛪ VAFTİZ KARTI
🥂 BECHELOR & MEZUNİYET PARTİSİ KARTLARI
🏡 YEMEK KARTLARI
🎄 NOEL KARTI
📄 LCV KARTI oluşturun
🌸 ANNE & BABA KARTLARI
🎀 HEDİYE KARTLARI
🥳 TATİL KARTI
📝 KENDİNİZİ YAPIN
Bu tasarımlar, düzenleme becerilerinizle, davetiye oluşturucunun yardımıyla aşk ve kalp kartları oluşturabilirsiniz. Bir kutlama, herhangi bir etkinliğin davet olduğunu arar, doğum günü davetiye kartı üreticisi ve düğün davetiyesi üreticisi için kartlar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Davetiye yaratıcısı, birkaç dakika içinde ücretsiz şablon ile sevdikleriniz için tebrik kartları, metin davetiyeleri kolayca oluşturabileceğiniz tüm sorunların çözümüdür. Davetiye oluşturucu, davet tarihini kaydetme özelliğine sahiptir. E kart tebrikleri, kağıtsız doğum günü kartları ve bebek partisi davetiyeleri ile birlikte gelir. Bir araya gelmeyi planlamak, ardından davet yaratıcısı bir tebrik kartı üreticisi olarak çalışacaktır. Kağıtsız posta, ücretsiz doğum günü kartları ve aşk ve kalp kartları oluşturmanızı kolaylaştıracak geniş ve güzel davet şablonu üreticisi koleksiyonuna sahip dijital kartlar ve tebrik kartları sağlar, ayrıca davetiye oluşturucu, kişiselleştirilmiş parti davetiyesi, Noel kartları ve doğum günü kartlarını özelleştirmenize yardımcı olur davetiye kartları ücretsiz.
Invite maker, Noel kartları için resim çerçevesi ve çeşitli metinler ve arka plan renkleri içeren e kartlar tasarlamanıza olanak tanır. Doğum günün kutlu olsun uygulaması, ücretsiz davetiye oluşturucu aracılığıyla tebrik kartları ve doğum günü kartlarının parti davetiyesi ve aşk ve kalp kartlarıyla doludur. Kağıtsız posta yoluyla bir düğün davetiyesi şablonu oluşturucu ve daha pek çok şey oluşturmanıza yardımcı olan En İyi Parti Davetiyesi Kartları Oluşturucu uygulaması.
Neden Davetiye Oluşturucuya ihtiyacınız var:
✨Muhteşem çıkartmalar
Hediye Kartları ve E Kartları Selamlarının en iyi düzenleme özellikleri
🤝Sevgi ve Kalp Kartları Davetinizi Sosyal Medyada Paylaşın
💾Düzenleme Kartınızı Otomatik Kaydet
Invite Maker ile kağıtsız gönderi
✍️Kartlar ve Selamlar oluştururken mükemmel düzenleme özelliği
Düğün Davetiyesi ve Bebek Davetiyesi Oluşturucu için kendi yaratıcı kartlarınızı yapın
Mutlu Yıllar Davetiyesi Uygulamasının En İyi Grafik tasarımları
Farklı yazı tipleri ve resim çerçeveleri ile mesaj ekleyin
Kendi kişiselleştirilmiş kart tasarımlarınızı ve şablonlarınızı oluşturun
Tebrik kartları ve tasarımlardan oluşan muhteşem koleksiyon
Galerinizdeki resimleri düzenleyin veya Davetiye Oluşturucu ile arka plan resim koleksiyonumuzdan seçim yapın.
Party Invitation Cards Maker’ı kullanarak, e-kartlar oluşturmak için özel tasarım becerilerine ihtiyacınız yoktur. Dijital davetiye kartı üreticisi, çevrimiçi davetiye ile sizi kolaylaştıran kullanıcı dostu bir programdır. Yılbaşı kartı, düğün davetiyesi, baby shower davetiyesi seçimi için bir fotoğraf dükkanına gitmenize gerek yok. Davet, etkinlik kadar önemlidir, çünkü davetiye üreticisi, ücretsiz bir doğum günü kartı üreticisinin davetiyesine nasıl yaklaştığınız çok önemli olduğu için, etkinlikte kendi değerine sahiptir.
Davetiye oluşturucu uygulaması, davet oluşturucu aracılığıyla davetiyeyi paylaşarak arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi davet etmenin ve kartlar aracılığıyla duygularınızı ifade etmenin kolay bir yoludur.
Tasarımınızı özelleştirin ve yazdırın ve gönderin.

HABERLER

Fixed bugs
New UI color
Better user experience

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.