SumUp hileli apk indirme ,indir

2.55.0

 • Ödeme
SumUp Uygulaması, ödemeleri kabul etmeyi ve işinizi yönetmeyi kolaylaştırır
3.2/5 oylar: 46,512
sürüm
2.55.0
Gerçekleştirme
15.11.2021
Talepler
6.0 ve sonrası
Boyut
133M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

İş basitleştirildi

SumUp Uygulaması, ödemeleri kabul etmeyi ve işinizi yönetmeyi kolaylaştırır. Her yerde ödeme almak için ücretsiz uygulamamızı SumUp mobil kart okuyucu ile birlikte kullanın.

Uygulamamız ayrıca ürün kataloğunuzu yönetmeyi, çevrimiçi mağaza oluşturmayı, hediye kartları satmayı, fatura düzenlemeyi, ödeme bağlantıları göndermeyi ve QR kodlarını ayarlamayı kolaylaştırır. Bu araçlar sezgiseldir ve bağlayıcı sözleşmeler içermez – ödediğiniz tek şey işlem başına sabit bir ücrettir. İster bir mobil POS çözümüne ihtiyacınız olsun, ister işinizi büyütmenin yeni yollarını arıyor olun, yanınızdayız.

Kart ödemeleri
Uygulamamızı indirin ve chip-and-PIN, temassız ve mobil ödeme almak için cihazınızı bir SumUp kart okuyucu ile eşleştirin. SumUp ile kredi kartları ve banka kartlarının yanı sıra Apple Pay ve Google Pay’i kabul edebilirsiniz. Ayrıca satış vergisi oranlarını belirlemeyi, bahşiş seçenekleri eklemeyi ve geri ödeme yapmayı da kolaylaştırıyoruz.

Ödeme Bağlantıları
Çevrimiçi ödeme almanın esnek yolu. Almak istediğiniz tutarı girin, bir bağlantı oluşturun ve bunu sosyal medya, SMS veya e-posta yoluyla müşterinizle paylaşın. Bağlantı, müşteriyi işlemi tamamlayabilecekleri güvenli bir web sitesine götürecektir. Kredi kartı okuyucusu olmadan nakitsiz ödeme almanın harika bir yolu.

faturalar
SumUp Faturaları ile dakikalar içinde profesyonel, yasal olarak uyumlu, markalı faturalar oluşturabilirsiniz. Müşteriniz bir fatura aldığında, çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde ödeme yapma seçeneğine sahip olacaktır. Servis ücreti ödemeden istediğiniz kadar fatura oluşturun ve gönderin. Ayrıca banka havalesi ile ödeme almak için herhangi bir ücret alınmaz – sadece kart ödemeleri için küçük bir sabit ücret.

Online mağaza
Kirasız yeni bir mağaza açın. SumUp Uygulaması, kendi zengin özelliklere sahip çevrimiçi mağazanızı oluşturmanızı kolaylaştırır – web tasarımı becerileri gerekmez. Öğeleri ekleyin, mağazanızı yayınlayın ve dünya çapında yeni müşterilere ulaşın. Çalışmaya başladığınızda, SumUp Uygulaması işinizi daha da büyütmenize yardımcı olmak için size gerçek zamanlı analizler sağlayacaktır.

Özet Kartı
İş harcamalarınız için ücretsiz bir temassız Mastercard alın ve harcamalarınızı uygulamamızda takip edin. Milyonlarca yerde sorunsuz ödeme yapmak için kartınızı Apple Pay veya Google Pay ile bağlayın. SumUp Card’ınızla Mastercard olan her yerde ödeme yapabilir veya ATM’den nakit çekmek için kullanabilirsiniz.

İş hesabı
Ücretsiz bir SumUp Business Hesabı ile güvenli, yönetimi kolay tek bir alanda mali durumunuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Kaydolmak basittir ve evrak gerektirmez – yeni hesap ayrıntılarınıza birkaç dakika içinde sahip olursunuz. Hepsinin en iyisi? Aylık ücret veya gizli maliyet yoktur.

Hediye Kartları
Minimum çaba gerektiren yeni bir gelir akışıyla ilgileniyor musunuz? SumUp Uygulamasını açın ve işletmeniz için paylaşmaya hazır bir hediye kartı sayfası bulacaksınız. Müşterileriniz, istedikleri tutarda dijital hediye kartları satın alabilir ve çeşitli tasarımlar arasından seçim yaparak bunları kişiselleştirebilir. Sattığınız her hediye kartının bakiyesini SumUp Uygulaması içinde yönetebilirsiniz.

QR Kodları
Temassız ödemeler basitleştirildi. Ücretsiz uygulamamızı kullanarak anında QR kodları oluşturun. Yüz yüze ödemeleri hızlandırmak istiyorsanız, işletmenizin çevresine yerleştirmek için çıkartmalar veya ekranlar sipariş edebilir ve müşterilerinizin yalnızca akıllı telefonlarını kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Öğeler
Kendi kişiselleştirilmiş ürün kataloğunuzu oluşturun. Öğe eklemek, düzenlemek ve silmek için ödeme uygulamamızı kullanın. Tüm envanterinizin parmaklarınızın ucunda olması, işlemleri hızlı ve basit hale getirir. Ayrıca, satışınızı daha da kolaylaştırmak için öğelerinizi kategoriler halinde düzenleyebilirsiniz.

HABERLER

- General bug fixes and stability improvements

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "SumUp hileli apk indirme ,indir"

 1. Zoe Ugur Önder-Peterli dice:

  super bi hizmet

 2. Béatrice Ausseil dice:

  👍👍👍

 3. SERTAN CEHRELI dice:

  Ainda não chegou meu cartão

 4. CaN ülkür dice:

  Sehr gut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.