Duel Heroes: Magic TCG card battle game hileli apk indirme

1.0.35

  • Ödeme
Fantezi ücretsiz kart savaşı! Hadi dünya çapındaki PvP kart strateji oyununu deneyimleyelim
4.3/5 oylar: 7,197
sürüm
1.0.35
Gerçekleştirme
26.03.2021
Talepler
5.1 ve sonrası
Boyut
64M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Duel Heroes: Magic TCG kart savaşı oyunu, kart oyunu meraklıları için tasarlanmış basit bir çevrimiçi TCG (Koleksiyon Kartı Oyunu) ‘dur. Sürekli değişen kar fırtınası savaş alanının kontrolünü ele geçirmek için kartları toplayın ve destenizi stratejik olarak inşa edin. Yenilikçi oyun, dünyanın her yerinden oyuncularla her zaman ve her yerde bir kart savaşı başlatmanıza olanak tanır. Eğer bir CCG veya TCG oyuncusuysanız, ticaret kartlarını seviyorsanız, video oyunlarını ücretsiz seviyorsanız, Duel Heroes: Magic TCG kart savaş oyununu kaçıramazsınız.

Hareket zamanı, Düello Kahramanları! Eğlenceli ve hızlı TCG sadece bir parmak dokunuş uzaklıkta!

🃏Özellikler:
⚔ Öğrenmesi Kolay ve Oynaması Ücretsiz: Daha önce hiç kart oyunu oynamadınız mı? Problem değil! Duel Heroes, kartların ustası olmanıza yardımcı olacak bir dizi eğlenceli giriş görevine sahiptir. Her şey becerilerle ilgilidir . Adil oyun, stratejilerinizle en iyi oyuncu olmanızı sağlar.

🚀 Nihai Roguelike Macera : Roguelike ve TCG’nin kombinasyonu, sihir ve beklenmedik bir oyun deneyimi sunar. Roguelike’nin tüm faktörleri, kart oyunu için daha fazla eğlence yaratır. Maceralara atılarak becerilerinize meydan okuyun ve arenalara adım atmaya hazır olun.

🤝 Koleksiyonun Keyfini Çıkarın: Yüzlerce eşsiz minyon , harika büyüler ve tuzaklar toplanmayı bekliyor. Zafer için savaşmaları için EPIC kahramanları keşfedin ve komuta edin.

🤔Craft Deck ve Wield Stratejisi: Düşmanları yenmek için çeşitli Savaşçı, Büyücü ve Ejderha gibi kartlarla nihai destenizi oluşturun. Sonsuz kombinasyonlar çeşitli strateji olanakları yaratır. Destenizde ustalaşın ve stratejik olarak savaşın.

🌏 Dünya Çapındaki Oyuncularla Çevrimiçi PVP : PVP oyunları modunda, dünyanın her yerinden oyunculara gerçek zamanlı olarak meydan okuyabilir, birden fazla arenada zirveye kadar savaşabilirsiniz. Harika ödüller ve şan sizi bekliyor!

🗺Her Zaman, Her Yerde: 3-5 dakikalık dövüşler , nerede olursanız olun kart oyunu deneyimine hızlı ve kolay erişim sağlar!

🤝 Arkadaşlarla Eğlenin: Kendi savaş topluluğunuzu oluşturmak için bir lonca kurun. Özel düellolar için lonca üyelerinize ve arkadaşlarınıza 2 oyunculu oyunlarda meydan okuyun. Arkadaşlarınızı getirin, düello yapalım.

Duel Heroes’u indirin ve tüm ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Glory sizi bekliyor, Gelin ve Duel Heroes’a bugün katılın!

Haberleri ve güncellemeleri almak için bizi takip edin.
FaceBook: https://www.facebook.com/duelheroes

HABERLER

1. BUG fix

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.