Wireless TV Connector( Screen mirroring)

111.0

Kablosuz tv konektörü telefonunuzu TV'ye yansıtmanıza ve bağlamanıza yardımcı olur
4.3/5 Votos: 1,665
Versión
111.0
Actualización
20.01.2019
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
5,4M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

kablosuz bağlantı, telefonunuzu TV ekranına kablosuz olarak bağlamanızı sağlayan bir tekniktir. Kablosuz tv konnektörünü kullanarak tüm oyunlarınıza, fotoğraflarınıza, videolarınıza ve diğer uygulamalarınıza büyük bir ekranda kolayca erişebilirsiniz.

Kablosuz tv konektörü, android telefonunuzu veya sekme ekranınızı hdmi kabloları olmadan akıllı TV / Ekranda (mira cast özellikli) yansıtmanıza ve bağlamanıza yardımcı olacaktır.

Bağlantının başarılı bir şekilde çalışması ve kablosuz bağlantının keyfini sürmesi için hem akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde ve TV’nizde Kablosuz TV bağlantısı Uygulaması bağlantısını açmanız gerekir.
Ekran Yansıtma yalnızca içeriği oynatabilir, ancak HDMI, MHL, Miracast ve Chromecast gibi ekran gönderebilir. Test edildi ve android cep telefonlarının çoğunda eserler bulundu.

Harika deneyimler elde etmek için küçük ekranlarınızı daha büyük ekranlara yayınlamak için en büyük Uygulamaları aramaktan bıktıysanız, işte en iyi ve en kullanıcı dostu Ayna Telefon’dan TV Uygulamasına.

Kablosuz ayna, android kullanıcıları için en iyi ekran yansıtma uygulamalarından biridir. Ekran Yansıtma, cihazınızı ve TV’nizi kolayca bağlamanızı sağlar. TV Ayna Ekran, basit, kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulama. Kablosuz tv konektörü uygulaması, verilerinizi, dosyalarınızı ve uygulamalarınızı korumak için güvenli bir bağlantı sağlar. Tv’yi akıllı telefona kablosuz olarak bağlayın.

kablosuz tv konektörü bazı Android cihazlar ve Android Sürümleri tarafından desteklenir. Cihazınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir