Microsoft Family Safety

1.11.0.715

Dijital, fiziksel güvenlik. Konum izleme, ekran süresi & sağlıklı alışkanlıklar
4.1/5 oylar: 4,505
sürüm
1.11.0.715
Gerçekleştirme
09.09.2021
Talepler
7.0 ve sonrası
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Microsoft Aile Koruması, ailenizle birlikte sağlıklı alışkanlıklar yaratmanızı ve sevdiklerinizi dijital ve fiziksel güvenlikle korumanızı sağlar. Çocuklara öğrenimleri ve gelişimleri için özgürlük verirken ailenin daha güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olur.

Çocukların internette gezinmesi için güvenli alan oluşturun. Uygunsuz uygulama ve oyunları filtrelemek ve çocukların uygun sitelerde gezinmesini sağlamak için ebeveyn denetimleri ayarlayın.

Çocuklarınızın ekran süresi etkinliklerini dengelemesini sağlayın. Android, Xbox veya Windows’da belirli uygulama ve oyunlar için sınırlar belirleyin. Xbox ve Windows’daki cihazlar arasında ekran süresi sınırları ayarlamak için cihaz yönetimini kullanın.

Ailenizin dijital etkinliklerini daha iyi anlamak için etkinlik izleyiciler ayarlayın. Çevrimiçi etkinlik hakkında konuşma yapmanızı sağlaması için çocukların etkinliklerini haftalık bir e-postada görüntüleyin.

Çevrimdışı bağlantıda kalmak için konum paylaşımını kullanın. Ailenizin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olmak ve konumunuzu paylaşmak için aile izleyiciyi kullanın. İş ve okul gibi yerleri kaydedin.

Microsoft 365 Aile aboneliğiyle biri ayrıldığında veya bir yere vardığında konum uyarıları alın ve daha iyi sürüş alışkanlıkları için sürüş güvenliğini kullanın. Sürüş sırasında telefon kullanımları, en yüksek hızları ve hatta kaç kez sert fren yaptıkları da dahil ailenizin yolda ne durumda olduğu hakkında bilgi alın.

Microsoft Aile Koruması ile aile için uygun filtreleri, sınırları ve izinleri ayarlayabilirsiniz.

Microsoft Aile Koruması özellikleri:

Etkinlik raporları – Sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirin
• Ekran süresi ve çevrimiçi kullanım etkinlik günlüğü
• Haftalık e-posta etkinlik raporu

Ekran süresi – Ekran süresi dengesini bulun
• Xbox, Windows, Android’de ekran süresi uygulaması ve oyun sınırları
• Xbox ve Windows’da ekran süresi cihaz sınırları
• Günlük zamanlama yönetimi ile ekran sınırı ayarları
• Kullanıcı fazla zaman isterse bildirimlerle ekran süresi yöneticisi

İçerik filtreleri – İçerik filtreleriyle güvenli şekilde gezinin
• Microsoft Edge’de çocuk dostu gezinme için web filtreleri
• Uygunsuz uygulama ve oyunları engelleyin

Aile konumu izleyici – Sevdiklerinizi bulun
• Ailenizi bulmak için GPS konum izleyici
• Dışarıda konum paylaşma
• Konumları izleyin ve sık ziyaret edilen yerleri kaydedin

Sürüş raporları – Sürüş alışkanlıklarını iyileştirin
• En yüksek hız, sert fren, hızlanma ve telefon kullanımını görmek için sürüş raporları
• Rota boyunca sürüş olaylarını görmek için sürüş geçmişi

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Ailenizi güvende tutmanızı sağlayan veri ve bilgileri korumak için daima çalışıyoruz. Konum verilerinizi sigorta şirketleri veya veri aracılarıyla satmıyoruz/paylaşmıyoruz. Verilerin nasıl ve neden toplandığı/kullanıldığı konusunda size anlamlı seçimler sağlıyor, siz ve aileniz için doğru seçimleri yapmanızı sağlayan bilgileri veriyoruz.

Abonelik ve Sorumluluk Reddi

Konum uyarılarını etkinleştirmek ve güvenlik özelliklerini sürdürmek için uygun bir Microsoft 365 Aile aboneliğiyle tam Microsoft Aile Koruması deneyiminin kilidini açın; diğer tüm özellikler ücretsizdir ve uygulamayla indirilebilir. Konum izleme ve sürüş güvenliği, konum izinlerinin etkin olmasını gerektirir; sürüş güvenliği yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Avustralya ve Kanada’da mevcuttur.

Bu uygulama, Microsoft veya yayınlanan bir üçüncü taraf uygulama tarafından sağlanır ve ayrı bir gizlilik bildirimi ile hüküm ve koşullara tabidir. Bu mağazanın ve bu uygulamanın kullanımıyla sağlanan verilere Microsoft veya üçüncü taraf uygulama yayıncısı tarafından erişilebilir ve bu veriler ABD’ye veya uygulama yayıncısının ve Microsoft’un veya uygulama yayımcısının veya bağlı kuruluşların ve hizmet sağlayıcıların tesislere sahip olduğu başka herhangi bir ülkeye aktarılabilir, depolanabilir ve işlenebilir.

HABERLER

Bu sürüm, deneyiminizi iyileştirmek için çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içerir.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.