Power Rangers: Legacy Wars

3.1.2

  • De pago
Gücü yaşayın ve Mirasın bir parçası olun. Morfin Zamanı!
4.0/5 Votos: 406,598
Versión
3.1.2
Actualización
24.08.2021
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
84M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Uzay cadısı Rita Repulsa, Morphin Grid’i enfekte ederek onun adına savaşmaya programlanmış sanal canavarlar ve Korucu klonları yarattı. Kendi küratörlüğünüz efsanevi Power Rangers ve çoklu evrenden kötü adamlardan oluşan ekibinizle savaşın! Yeni Rangerların kilidini açın, en iyi savaşçılarınızı yükseltin ve Rita’yı yenmek için en iyi takımı oluşturun ve Morphin Grid’i kurtarın.

—————-ÖZELLİKLERİ————————

GERÇEK ZAMANLI SAVAŞ OYUNCULARI
Lord Zedds ’Throne Room, Terror Spacecraft, Dino Lab ve daha fazlası dahil olmak üzere, gerçek zamanlı çok oyunculu PvP aksiyonunda gerçek oyunculara karşı strateji oluşturun, kaçının ve onlara karşı savaşın ve Power Rangers çoklu evrenindeki ikonik konumlardan farklı arenaların kilidini açın. Becerilerinizi dünya çapındaki canlı oyunculara karşı test edin ve liderlik tablosunda yükselin.

MUHTEŞEM KONSOL KALİTESİ GRAFİKLERİ
En sevdiğiniz Power Rangers’ı ve ikonik hareketlerini daha önce hiç olmadığı gibi, muhteşem görseller ve animasyonlarla tam gelişmiş 3B olarak deneyimleyin. Bu dövüş oyunu, detaylı karakterlerden inanılmaz ortamlara kadar çarpıcı görünüyor.

YENİ VE İKONİK GÜÇ RANGERLERİ TOPLA
Yeni Rangerların kilidini açın ve yeni Power Rangers filminden Power Rangers çoklu evrenindeki klasik Rangerlara kadar 80’den fazla savaşçıyı toplayın. Ayrıca Goldar, Lord Zedd, Psycho Rangers ve daha fazlası dahil olmak üzere kötü adamları da toplayabilirsiniz.

DERGİLER
Dino Megazord, Mega Goldar, Predazord, Thunder Megazord ve daha fazlası dahil olmak üzere dev Megazordlarla savaşın ve kavga edin. Megazord’unuzu Mega Attacks ile özelleştirin. Rakibinizi yok etmeye yardımcı olmak için 12’den fazla Mega Yetenek kuşanın. Megazordlarınızı alın ve İttifakınızı zafere götürmek için diğer İttifaklara karşı savaşacağınız Megazord İttifak Savaşlarına katılın.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKİPLER
Favori savaşçılarınızı seçin ve sizin için savaşacak en iyi takımı oluşturun. Takımınıza katılmak için favori savaşçılarınızı yükseltin. Nihai ekibinizle, dünyanın dört bir yanından savaşta en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

GÜÇLENMEK
Kazanan serilerinizi ve savaş istatistiklerinizi artırmak için en iyi savaşçılarınızı savaşlar, görevler ve daha fazlasıyla kazanılan Zeo Parçaları ile yükseltin. Dünyanın en güçlü takımı olun.

ARKADAŞLARINIZLA TAKİP EDİN
Taktikleri, stratejileri ve kombinasyonları paylaşmak, sohbet etmek ve ticaret yapmak için ittifaklar kurun! Diğer üyelerden bir şeyler öğrenmek ve en sevdiğiniz oyuncuları takip etmek için tekrarları izleyin. İttifakınızdaki diğer oyunculardan parça isteyin ve onlarla ticaret yapın. Zord Parçaları, Enerji ve daha fazlasını kazanmak için birlikte çalışabileceğiniz İttifak Görevlerine katılın.

RAIDS
Yeni PvE Baskınlarında AI Heroes, Villains ve hatta Megazordlara karşı savaşın. Destansı ödüller kazanabileceğiniz Tek Aşama veya İttifak Aşamasına katılın.

DESTANSI ÖDÜLLER KAZANIN
Morph kutuları, jetonlar ve diğer ödülleri kazanmak için PvP ve PvE’de savaşın ve savaşın. Savaşçı ekibinizi yükseltmek ve rakiplerinize hükmetmek için özel ödüller için görevleri ve etkinlikleri tamamlayın.

CAPCOM SOKAK SAVAŞÇILARI ÇAPRAZ
Tüm zamanların en popüler dövüş oyunundaki dövüşçüler Morphin Grid’e giriyor. Ryu, Chun-Li, Guile, Cammy, M. Bison ve Akuma gibi favori Street Fighter karakterlerinizi toplayın.

************************************************** **********************
“En İyi 20 Mobil Oyun” – Appolicious

“En İyi 10 En İyi Android Oyunları” – Tech Vs Entz

“Kaçırmamanız Gereken En İyi 11 Android Oyunu” – Guilding Tech

“En İyi Mobil Oyun” dalında aday gösterildi – En İyi Mobil Uygulama Ödülleri

************************************************** **********************
Facebook’ta bizi beğenin: https://facebook.com/PowerRangersLegacyWars
Twitter’da bizi beğenin: https://twitter.com/PRLegacyWars
Bizi Instagram’da ziyaret edin: https://Instagram.com/PowerRangersLegacyWars
www.playlegacywars.com

Bu oyunu indirerek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Terms of Service

Privacy Policy

Novedades

New Feature - Patrols
Select and customize different teams in order to take back the grid by sending them off for alternative Patrol missions and collect special rewards!

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir