Once – Her Gün Sana Özel Bir Eşleşme

3.37

  • Ödeme
Once'da Nicelik Değil Nitelik Önemlidir
4.3/5 oylar: 320,242
sürüm
3.37
Gerçekleştirme
17.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
107M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

“Once – her gün kişiye özel bir eşleşme sunuyor.

Biriyle tanışmak için saatlerce “”kaydırmaktan”” sıkılmadın mı? Once online datinge romantizmi geri getiriyor. Nasıl mı? Her gün tam öğlen tam 12’de tercihlerinizi göz çnünde bulundurarak sizin için en uygun profili buluyoru ve size sunuyoruz. Onu beğenip beğenmediğinize karar vermek için tam 24 saatiniz var. Evet 24 saat içinde odak noktanız sadece o kişi olacak. Ve tabii siz de onun odağında olacaksınız.

Kayıt olmak ücretsiz, hemen deneyin!

-Sizin için seçilen eşleşmeler-

Once tercihlerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun profili bulmaya çalışan tek uygulamadır. Eğer isterseniz ertesi gün için farklı bir eşleşme de bulabilirsiniz. Harika değil mi?

– Tüm dikkati sadece sizin üzerinizde olacak –

Once’da size özerilen kişinin tüm dikkati 24 saat boyunca sadece sizin üzerinizdedir. Çünkü eşleşme için yüzlerce profil gezmeniz gerekmez. Her gün sizin için gerçekten anlam ifade edebilecek birini sizin için bulmaya çalışıyoruz. Datingi ciddiye alıyoruz, bize inan.

– Boşa zaman harcama-

Biriyle tanışmak, flört etmek, aşık olmak istiyorsunuz ama buna ayıracak fazla zamanınız yok öyle mi? Merak etmeyin, her gün sizin için seçtiğimiz kişinin profilini incelemek için birkaç dakika ayırmanız yeterli.

Gerisi size kalmış!

Video

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.