No Way To Die: Survival

1.20

  • Ödeme
Ücretsiz çevrimdışı kıyamet sonrası hayatta kalma oyunu. Keşfedin, üretin ve hayatta kalın!
4.3/5 oylar: 5,016
sürüm
1.20
Gerçekleştirme
03.09.2021
Talepler
7.0 ve sonrası
Boyut
175M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalın!

No Way To Die, ücretsiz, çevrimdışı bir kıyamet sonrası hayatta kalma oyunudur. Yaratıkların yaşadığı yerleri keşfedin kıyametten sağ kurtuldu ve tehlikeli ortakyaşalara dönüştü. Hayatta kalmak için yiyecek ve kaynak toplayın. Silahlar üretin ve sığınağınızı her gece gelen azgın zombi ve düşman ordularına karşı koruyun.

Karakteriniz, gizemli bir asteroidin Dünya ile çarpışmasından birkaç yıl sonra gizli bir sığınakta uyanır. Ailelerini felaketten koruma şansı karşılığında karakterinize yenilenme yeteneği verildi – öldükten sonra, orijinal bedenin tüm anılarıyla bir klon olarak yeniden doğarlar. Bunkeri çalıştıran yapay zeka, durumu değerlendirmek ve olası tehditleri ortadan kaldırmak için sizi yüzeye gönderiyor.

Kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmak oyunun amacıdır.

Ölmenin Yolu Yok özellikleri:
● çok çeşitli zombi düşmanlarıyla dinamik aksiyon
● gizlice öldürme ve gereksiz ilgiden kaçınma yeteneği
● kulüpten AK-47’ye kadar birçok farklı silah türü
● sığınak savunma modu – sığınağınızı sağlam duvarlar veya sinsi tuzaklar kullanarak donatın ve koruyun
● size çok çeşitli seçenekler sunan karmaşık bir işçiliği sistemi
● prosedürle oluşturulan konumlar
● gerçek bir hayatta kalma simülatörü
● güzel düşük poli grafikler
● (YAKINDA) haydut tarzı oynanışa sahip çok katlı bir yeraltı konumu

GIDA VE SU ARAMA

Mevcut fiziksel formunuzu canlı tutmalısınız. Oyunda tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi açlıktan ya da susuzluktan ölebilirsiniz. Ormanda mantar ve çilek toplayın veya canlı oyun avlayın – bu, bir zombi kıyameti sırasında hayatta kalmak için ödemeniz gereken bedeldir.

ÇEVRESİNİZİ KEŞFEDİN

Farklı konumlarda kaynak toplamak, hayatta kalmak için kilit bir faktördür. Ağaçları kesmek için bir balta ve kazmaya ihtiyacınız olacak veya ormandaki kil ve cevher için maden çıkaracaksınız. Yararlı bir şeyler içerebilecek çöpler, sandıklar veya terk edilmiş arabalarla karşılaşabilirsiniz.

KAR İÇİN MÜCADELE

Küçük şirin üssünüzden ayrıldıktan sonra, her türden farklı düşmanla karşılaşacaksınız: düşmanca hayvanlardan gizemli, kana susamış zombi ortakyaşamlarına kadar, sizi tek bir vuruşla alt edebilecek.

ÜRETMEK, BAŞARININ ANAHTARIDIR

Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için sahada farklı türde ekipman, silah ve zırh üretin veya sığınağınızda farklı üretim istasyonları olan bir üretim tesisi kurun. Ölümcül silahlar üretmek ve savaşta kazandığınız kaynakları işlemek için bu istasyonları kullanın.

BUNKERİNİZİ GİYDİRİN

Sığınağınız, çeşitli güçlerdeki duvarlardan yapılmış yıkılmış bir yapının kalıntılarıyla çevrilidir. Hayatta kalmanın temellerini öğrendikten sonra, duvarları onarabilir ve güçlendirebilir ve eşyalarınızı depolamak için üretim istasyonları veya sandıklar kurabilirsiniz. Bir sığınak inşa edin ve hayatta kalın.

GECE SAVUNMA

Eviniz güvenli bir yerdir … geldikleri geceye kadar. Bir ortakyaşam sürüsü tek bir şeye açlık çekiyor: sığınağınıza girip yok etmek. Sığınağınızı güvende tutmak için güçlü duvarlarla çevreleyin. Tuzak kurmak da kötü bir fikir değil.

KAHRAMANINIZI SEVİYE ATIN

Şu anda mevcut 50 karakter seviyesi mevcut, gerekli miktarda deneyim kazanarak ve ardından sığınağınızı geceleri zombi ortakyaşamlarının ordularından koruyarak ulaşılabiliyor.

SIRLARI KEŞFEDİN

Asteroit isabetinden sonra gezegene ne olduğunu kimse bilmiyor. Gerçeği ortaya çıkaran ve sığınakta olan aile üyelerinizi ilk kurtaran siz olun. Seviyeniz arttıkça yeni yerler kullanılabilir hale gelir ve size dünya hakkında daha fazla bilgi verir.
UNUTMAYIN — ÖLMEK İÇİN ZAMAN YOK!

Bu oyun, oynaması ücretsiz bir hayatta kalma simülatörüdür, ancak oyun içi mağazadan oyun içi satın alımlar mümkündür.

Ne var ne yok:

● oyunun temellerini açıklayan uyarlanabilir kullanıcı eğiticisi
● daha fazla düşman çeşidi
● Mağazada işlenemeyen elit silahlar
● oyun başlatıldığında her gün günlük ödüller
● oyun grafiklerinin görünümünü iyileştirmek için geliştirilmiş animasyon ve varlıklar

HABERLER

Fixed bugs
Minor balance improvements
As well as performance improvements
We wish you a good game!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.