Plex: Stream Free Movies & Watch Live TV Shows Now hileli apk indirme

8.24.0.28408

  • Ödeme
Abonelik olmadan ücretsiz film ve TV izleyin! Ayrıca canlı haberler, podcast'ler ve daha fazlası.
4.1/5 oylar: 215,314
sürüm
8.24.0.28408
Gerçekleştirme
13.10.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Filmleri ve TV şovlarını ve ayrıca 180’den fazla canlı TV kanalını abonelik olmadan anında izleyin. Plex ile en sevdiğiniz TV şovlarını ve dizilerini, canlı kanalları ve ücretsiz filmleri her yerde, herhangi bir cihazdan izleyin.

Canlı akışlı filmler Plex ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Crackle, Paramount, AMC, Magnolia, Relativity, Lionsgate ve daha fazlasından en sevdiğiniz filmleri ücretsiz izleyin! Her türden yüzlerce ücretsiz, tam uzunlukta filmin keyfini çıkarın: aksiyon filmleri, anime filmleri, korku filmleri, çocuk filmleri, dramalar, komediler, belgeseller ve çok daha fazlası.

Plex’in ücretsiz akış hizmetleriyle tanıdığınız ve sevdiğiniz TV şovlarını izleyin veya yepyeni bir dizi keşfedin. Ücretsiz olarak sunulan 180’den fazla kanalla canlı TV yayını – anında. İsteğe bağlı TV dizilerini ve canlı kanalları tek bir yerde, her yerde ve herhangi bir cihazda Plex ile izleyin! Yemekten haberlere, spordan çocuklara, uluslararası içeriğe ve daha fazlasına tüm aile için bir şeyler var!

Newsy, USA Today, Euronews, Reuters TV ve People TV dahil 24 ücretsiz haber kanalıyla Plex ile güncel kalın. Ayrıca çoğu ABD pazarı için en iyi yerel haber kaynaklarını izleyin.

Plex ayrıca kişisel medyanızı organize eden bir medya sunucusu çözümü sunar. Kişisel film, TV, müzik ve fotoğraf koleksiyonunuzu istediğiniz yerde tüm cihazlarınızda düzenleyin ve yayınlayın. Müzik akışı yapın, en sevdiğiniz podcast’leri dinleyin ve yeni şovlar için öneriler bulun.

Plex ile canlı TV yayınlayın, ücretsiz filmler izleyin ve yeni şovlar ve daha fazlasını keşfedin!

PLEX ÖZELLİKLERİ:

Ücretsiz Akış Uygulaması:
– 180’den fazla ücretsiz canlı TV kanalına erişim ile TV yayını
– Tüm aile için TV şovları ve diziler: çocuk şovlarını, haberleri, sporları ve daha fazlasını izleyin
– CBS, Financial Times, Euronews, yerel haber kanalları ve daha fazlasından canlı haberler
– Yerel şovları, haberleri ve sporları izlemek ve kaydetmek için nihai TV deneyimine yükseltin

Her Yerde Ücretsiz Filmler:
– İstediğiniz zaman çevrimiçi film izleyin
– Yeni filmleri, kült klasikleri ve diğer isteğe bağlı filmleri ücretsiz izleyin
– Tüm kategorilerden ücretsiz filmler: aksiyon filmleri, çocuk filmleri, anime filmleri, dramalar, komediler ve daha fazlası

TV Kanalları ve Şovları:
– İsteğe bağlı TV şovlarını her yerde, herhangi bir cihazda izleyin
– En sevilen dizileri izleyin veya tüm aile için yeni bir şeyler bulun
– Canlı TV kanalları size hiçbir ücret ödemeden anında erişilebilir
– Ücretsiz Canlı TV yayını, AMC Networks’ün altı yeni kanalıyla daha da iyi hale geldi

Medya Sunucusu ve Video Akışı:
-Plex dosyalarınızı tarar ve düzenler, medyanızı otomatik olarak Plex kitaplığınızda güzel ve sezgisel bir şekilde sıralar
– Kişisel içeriğinizi düzenleyin, en sevdiğiniz podcast’leri arayın, yenilerini keşfedin ve müzik akışı yapın
– Müzik, film ve şovlar gibi tüm kişisel medyanızı saklayın ve bunları herhangi bir cihazda yayınlayın
– Fotoğraf albümleri oluşturun, kitaplıkları paylaşın, meta verileri düzenleyin ve tüm fotoğraf ve videolarınıza göz atın

Plex ile bugün indirin ve film, canlı tv, müzik ve daha fazlasını yayınlayın.

Daha fazla bilgi için https://www.plex.tv/free adresini ziyaret edin.

Not: Uygulamayı Google Play Store’dan zaten satın aldıysanız veya bir Plex Pass’ınız varsa, tekrar satın almanız gerekmez! Önceki satın alma işleminiz otomatik olarak algılanacaktır.

Not: Uygulamanın kilidi açılana kadar Plex Media Server’ınızdan mobil cihazlarda medya oynatma sınırlıdır (müzik ve video için bir dakika, fotoğraflarda filigran). Oynatma kısıtlamalarını kaldırmak için Plex Pass’a yükseltin -VEYA- küçük, bir kerelik uygulama içi satın alma yapın. Bir Plex Pass’ınız varsa veya uygulamayı Google Play Store’dan zaten satın aldıysanız, tekrar satın almanız gerekmez! Önceki satın alma işleminiz otomatik olarak algılanacaktır. Kişisel medya akışı, diğer cihazlara akış için Plex Media Server sürüm 1.18.3.0 ve üzeri (https://plex.tv/downloads adresinde ücretsiz olarak mevcuttur) kurulu ve çalışır durumda olmasını gerektirir. DRM korumalı içerik, ISO disk görüntüleri ve video_ts klasörleri desteklenmez. Bu uygulamanın bazı özellikleri, ilgi alanına dayalı reklamcılıkla desteklenir, bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve bununla ilgili seçimleriniz için Plex Gizlilik Politikasını ziyaret edin.

HABERLER

NEW IN 8.24.0:
• Hubs: selecting part played episode on details page would play from start.
• [TV] Hubs: pressing play button on remote will now resume instead of playing from start.
• Preplay: allow TV and Movie folders to be played.
• Downloads: show watched progress.
• Player buttons were red on devices with API<24. • Downloads: hide undownloaded streams on downloads. • Downloads: allow sorting with custom title sorts. Much more, see https://goo.gl/GqRo4m

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.