Для профи hileli apk indirme ,indir

1.70

  • Ödeme
Özel müteahhitler ve şirketler için siparişler
2.8/5 oylar: 27,673
sürüm
1.70
Gerçekleştirme
11.11.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
120M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Özel zanaatkarların ve şirketlerin müşteri bulmasına ve para kazanmasına yardımcı oluyoruz.

“Profesyoneller İçin” uygulamasının yardımıyla, siparişleri bulurlar ve zaten 1.500.000 usta ve sanatçı için ek kazanç elde ederler. Burada Moskova, St. Petersburg ve diğer şehirlerde iş ve yarı zamanlı işler bulabilirsiniz. Öğrenciler için iş var.
Serbest meslek sahiplerine ve şirketlere açığız. Uygulama, öğrenciler için iş ve yarı zamanlı iş bulmak için uygundur.

Profi’de her gün 10.000’den fazla sipariş görünür. Eğitmenler (sınava hazırlık dahil), tamirciler, tesisatçılar, güzellik ustaları, BT serbest çalışanları, eğitmenler, avukatlar, temizlikçiler, kuryeler, nakliye komisyoncuları, kirpik uzatma ve manikür ustaları için siparişler vardır.
Profi ile St. Petersburg ve Moskova’da iş ve yarı zamanlı işler bulmak kolaydır.

900 uzmanlığımız var. Popüler spesiyaliteler için işler var – örneğin bir elektrikçi, öğretmen, manikürcü. Herkes için bir iş var, öğrenciler için iş ve yarı zamanlı iş var. Birkaç uzmanlık alanındaki siparişleri aynı anda yerine getirebilir, uzaktan çalışabilir veya evden çalışabilirsiniz.

Siparişlerin bütçesi ve karmaşıklığı farklıdır. Örneğin, müşteriler bir priz kurması için bir elektrikçiye bir saatliğine ortalama 1.500 ruble ödemeye razı. Fiyatlarınızı sunabilir ve adil olduğunu düşündüğünüz para için iş arayabilirsiniz.
Program size kalmış. Boş zamanlarınızda Uzmanın ana iş mi yoksa yarı zamanlı iş mi olacağına siz karar verirsiniz.
Bir Uzmanla nasıl para kazanılır?
– Uygulamayı yükleyin ve işe uygun siparişleri aramaya başlayın.
– Müşteri sizi seçtiyse, görevi para için tamamlayın. Müşteriden ödeme alın.
Nasıl çalışır?
Çalışma biçimini kendiniz belirlersiniz: “Profi” ek bir gelir olabilir – boş zamanlarınızda yarı zamanlı çalışma veya ana gelir kaynağı. Uzaktan çalışmayı veya evden çalışmayı seçebilirsiniz.

Geliriniz tamamen size bağlıdır. Serbest meslek sahibi ve bağımsız bir uzmansınız. Ne kadar çalışacağını sen seç. Para karşılığında görevleri tamamlayın ve doğrudan müşteriden ödeme alın. Ne kadar çok çalışırsan o kadar çok kazanırsın.

Yalnızca ilginç siparişler seçilebilir. Hangi sıraya yanıt vereceğinize siz karar verin. Eve yakın iş veya evden iş bulabilirsiniz.
Hizmet ödenir. Uzmanlığa bağlı olarak, yanıt için ödeme yaparsınız – teklifinizi müşteriye göndermek veya tamamlanan sipariş için bir komisyon.

Müşteriyle doğrudan iletişim kurabilirsiniz
Siparişlerde müşteri ile sohbet vardır. Bir iş bulmak ve sipariş almak için müşterinin ilgisini çekmeniz, çalışma koşullarını kabul etmeniz gerekir.

Ustaların bir puanı vardır
Müşteriler, zanaatkarların çalışmalarını takdir ediyor. Puanlar ne kadar yüksekse, müşteriler sizi o kadar sık ​​seçer. İş aramak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Örneğin, bir koca 5+ derece ile bir saat boyunca yanıtladığı her 3-5 siparişi alır.

Kimler Usta Olabilir?
Çalışmaya ve müşterilere yardım etmeye hazır herkes. Siteye kayıt olmanız yeterlidir.

Efendi, yanıtladığı her siparişi alıyor mu?
Gerekli değil. Bir emre birden fazla usta yanıt verebilir. Müşteri doğru olanı seçer. Yeni başlayanların bir iş bulmak için ortalama 10 yanıt göndermesi gerekir.

Bir acemi nasıl sipariş alabilir?
Müşteriler ankete dikkat ediyor. Tüm alanları doldurun. Evinizin yakınında iş arıyorsanız, ihtiyacınız olan alanları belirtin. Bir uzmanlık seçin, koşulları tanımlayın. Örneğin: “Bir saat koca, hafta sonları çalış.” İşlerin, hizmetlerin ve fiyatların fotoğraflarını ekleyin.

Ya şehrimde Uzman yoksa?
Bizden uzak bir iş alabilir, St.Petersburg’da yarı zamanlı bir iş veya Moskova’da yarı zamanlı bir iş arayabilirsiniz. Bu, örneğin, genellikle bölgelerden öğretmenler tarafından yapılır. Skype aracılığıyla öğrencilerle birlikte çalışıyorlar.

Uygulama Rusya, Kazakistan ve Beyaz Rusya topraklarında çalışmaktadır.

HABERLER

Исправили мелкие технические ошибки и визуальные недочёты.

GÖRÜNTÜLER

Un comentario en "Для профи hileli apk indirme ,indir"

  1. Азер Дадашов dice:

    Дурдом. Приложение создаёт левые страницы,чтобы содрать деньги за отклики от специалистов. Позор!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.