RAR

6.02.build98

 • Ödeme
RAR ve ZIP oluşturun, RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivleri açmak.
4.4/5 oylar: 834,156
sürüm
6.02.build98
Gerçekleştirme
19.05.2021
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
5,3M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

RARLAB’ın RAR’ı, hepsi bir arada, orijinal, ücretsiz, basit, kolay ve hızlı bir sıkıştırma programı, arşivleyici, yedekleme aracı, çıkarıcı ve hatta temel bir dosya yöneticisidir.

RAR, RAR ve ZIP oluşturabilir ve RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivlerini açabilir. İşlevlerin listesi, hasarlı ZIP ve RAR dosyaları için onarım komutunu, RARLAB’ın WinRAR karşılaştırmalı değerlendirmesiyle uyumlu karşılaştırma işlevini, kurtarma kaydını, normal ve kurtarma birimlerini, şifrelemeyi, katı arşivleri, verileri sıkıştırmak için birden çok CPU çekirdeğini kullanmayı içerir.

Standart ZIP dosyalarına ek olarak, unzip işlevi, parola korumalı ZIP olarak BZIP2, LZMA, PPMd ve XZ sıkıştırmalı ZIP ve ZIPX’i destekler. Unrar komutu, en son RAR5, şifre korumalı ve çok parçalı dosyalar dahil RAR arşivlerinin tüm sürümleri için kullanılabilir.

RAR’ı kendi dilinize çevirmemize yardımcı olmak isterseniz, lütfen www.rarlab.com’un “RAR ekstraları” bölümünden Android dil dosyaları için RAR’ı indirin ve readme.txt’deki talimatları izleyin. Teşekkür ederim.

HABERLER

1. RAR requests "Use of All files access" permission in Android 11. This permission is needed for RAR file and archive management functions.

2. If screen was rotated after entering a password in archiving dialog, but before starting archiving, the password was cleared. This bug is fixed now.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "RAR"

 1. Kavun Gacha #SaveRalph dice:

  MÜKEMMEL! Bakîn eğer telefonunuza virüs bulaşırsa ve bu bir uygulamadan ise ayarlara girip uygulamaya silebilirsiniz! Normal silince hala kalır, ama eğer burada siler iseniz tamamı ile kalkar! Üstte kalması için random:UDHDHDHD HDDHDHJDFKFUDJDHDGHDBDBDHDHDHDHRY73Y4GRUEHGDURHRYGDUDYDHDUHEBDHSHEHQWERTURJBDHDHDJJDHDHDHFHFHDHHFHSHHDHDBDHJDHDBDYDHDHHDHDHDHDHHFHDJDJDHDBDBDBHDHDHDHHDHDBDBFBDBJDIRBDJDJJDHDHHDBDHDHDJBDBDBDBDBHDHDHDHDDBBDBDBDHFHDHDHBDBXBDBDBDJJDJDJDJDHDHFHDHHFjdDHDHHDHDJJHJHDHDHDHDHHDHDH

 2. Tayfun biriciközcan dice:

  PC de winRar on Android versiyonu uygulamayla ad ve virüs gibi gereksizleri silme imkanı oluyor hidden dosyalar da görülebilir harika internet kapalıyken reklam çok az enüstte kalması için randomıgoıgıggıgıgıcucfuffııguccxtxreztstxgoblmşnobonpmjobkblbkvkvıvucccycyxychcucucuuguvucucucuvıvıbıvıvııvıvbıvkvıbobkbobkbkvfydyıvıbıgıgycckfkuvycuucvuvuvdjnomşmşmohıbbohohlbohohohhhgvovıvvıvıgıgıvıvıgkvgıhıvıgkhlhkfudstsfgıgıg ve fuyxf

 3. Kerem Kaya dice:

  Her dosyayı herhangi bir klasörün içine yapıştırmak istediğimde işlem hatalarla tamamlandı diyor inanılmaz kullanışsız,kötü bir uygulama SAKIN YÜKLEMEYİN!!!!!! GİDİN BU LANET OLASI GICIK UYGULAMA YERİNE ZARCHIVER KULLANIN!!!!!!!!!

 4. timmy #freeporçay dice:

  en iyi dosya programı. z archiverdan kat kat işevli , basit , işe yarar. pc vs. de de çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.