Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Sago Mini Havaalanı hileli apk indirme

Sago Mini Havaalanı hileli apk indirme

1.0

  • Ödeme
Sago Mini dostlarınızla havaalanını keşfedin - yapılacak bir sürü şey var!
3.4/5 oylar: 50
sürüm
1.0
Gerçekleştirme
16.07.2019
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
45M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Tatil zamanı geldi ve Sago Mini dostların erkenden havaalanına geldi. Neyse ki bekleme süresi zarfında yapabilecekleri çok şey var!

Bantta giden bavulları izleyin, eşyalarınızı güvenlik cihazından geçirin, paralı makinelerden atıştırmalık bir şeyler alın veya içerideki oyun alanında vakit geçirin. Kalkış zamanı geldiğinde piste gidin ve nasıl uçacağınıza karar verin – helikopter takımında mı, jumbo jet takımında mısınız? İyi yolculuklar!

SONSUZ KEŞİF

Bekleme zamanınızı havaalanının bütün ilginç yerlerini keşfetmekle geçirin. Tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi, giriş kapısını, güvenlik geçiş noktasını, yemek salonunu, içerideki oyun alanını, bagaj bandını, uçak pistini ve çok daha fazlasını ziyaret edin. Her alanda keşfedilecek düzinelerce hareketli obje ve sürpriz var!

AİLEYLE TANIŞIN

Jinja’nın büyükannesi Nola, Jack’in yeğenleri Buff, Fluff ve Muff ile Harvey’in amcası Jasper gibi yepyeni karakterler sana iyi yolculuklar dilemeye geldi! Fins’in bu eğlenceyi kaçırmasına izin vereceğimizi sanma – onun da karada dostlarıyla birlikte tatil yapabilmesi için ona özel bir robot takımı hazırladık.

SEVİMLİ DETAYLAR VE EĞLENCELİ SÜRPRİZLER

Sago Mini dostlarınız özel bavulları ile tarz sahibi kişiler olarak seyahat ediyor – hangi bavulun kime ait olduğunu tahmin edebilecek misiniz? X ışınlı cihazın banda koyduğunuz her şeyi gerçek zamanlı olarak incelediği güvenlik noktasından geçmeyi unutmayın! Uçağa binmekten korkuyor musunuz? Korkunuzu atmak için içerideki oyun alanında oynayın veya paralı makinelerden atıştırmalık leziz bir şeyler kapın.

Havaalanı’nın açık uçlu oyununu sevdiniz mi? Diğer Sago Mini Oyun Setlerine de göz atın: Çiftlik, Büyük Şehir ve Hayvanat Bahçesi.

-Güvenlik kapısı, kapalı oyun alanı, pist, giriş kapısı, bagaj bandı gibi ilginç yerleri ve çok daha fazlasını keşfedin
-Yeni karakterlerle tanışın ve düzinelerce eğlenceli sürpriz ve nesne keşfedin
-Kalkış pistinde pervaneli uçak, helikopter veya jumbo jetinizi sürün
-Dilediğiniz gibi oynayın: Hemen hemen tüm nesneler ve karakterler hareket ettirilebilir, üst üste dizilebilir veya interaktiftir

Sago Mini kendini oyunlara adamış, ödül kazanmış bir şirkettir. Biz dünyadaki okul öncesi çağındaki çocuklara yönelik uygulamalar ve oyuncaklar yapıyoruz. Hayal eken ve mutluluk biçen oyuncaklar. Biz etraflıca düşünülmüş tasarımlara hayat veriyoruz. Çocuklar için. Anne ve babalar için. Gülücükler için.

HABERLER

*Yeni Oyun: Havaalanı* Uçmaya hazır mısınız? Bagajlarınızı teslim edin, güvenlikten geçin ve uçuştan önce bir şeyler atıştırın! Helikopterle mi, uçakla mı uçuyorsunuz?

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.