OLX – Comprar e vender online

13.79.0

 • Ödeme
OLX ile ayırın! Bürokrasi olmadan indirin, ücretsiz reklamlar oluşturun ve ürünleri satın.
4.3/5 oylar: 1,498,120
sürüm
13.79.0
Gerçekleştirme
25.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
81M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Kendinizi yeniden keşfetmenin zamanı geldi. En çok ihtiyacınız olduğunda kolayca, güvenli ve özgürce ekstra para kazanın! Artık kullanmadığınız o üründen ayırın veya kendi ürünlerinizi taahhüt edip satabilirsiniz.

OLX, ekleyebilmeniz, ayırabilmeniz ve kendinizi yeniden yaratabilmeniz için mevcuttur. Şimdi, OLX Pay ile, daha da fazla güvenlikle uygulama aracılığıyla ürün satın alma ve satmanın yeni bir yolunun keyfini çıkarın.

Araba ve parça satmak, kullanılmış mobilya, cep telefonu veya diğer kullanılmış ürünleri piyasadaki en iyi fiyatlarla satmak için indirin.

OLX, hem çevrimiçi satış yapmak isteyenler hem de reklamları kontrol etmek ve teklif edilen ürünleri satın almak isteyenler için ideal bir ilan platformudur. Satış reklamlarınızı oluşturmanın avantajlarını görün:

YENİ VEYA KULLANILMIŞ ÜRÜN SATMAK İSTEYENLER İÇİN

Cep telefonunuzun, cep telefonlarınızın çevrimiçi reklamını yapmak ve satmak çok kolay! Kullanılmış arabaların veya başka herhangi bir ürünün satışı için reklamlar oluşturabilirsiniz. Sadece birkaç adımda, çevrimiçi alışveriş kategorilerimizden birinde (otomobiller ve parçalar, hizmetler, mobilya, iş teklifleri ve daha fazlası) ürün ilanlarınızı oluşturabilirsiniz.

Satış reklamlarıyla ürününüzü öne çıkarın
Bir ürünün satışını veya değişimini hızlandırmak için, istediğiniz zaman reklamlarınızı vurgulayabilirsiniz. Böylece, teklifleriniz bazı ürünleri satın almak isteyen daha fazla kişi tarafından görülecektir.

Satmak için mağazanızı ve reklamınızı oluşturun
Ürününüz için online satış, teklif ve satış reklamları yapmak için mağazanızı oluşturur ve linkini sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ürün almak isteyen daha fazla kişiye ulaşırsınız ve araba, cep telefonu ve hatta mobilya satmaya başlayabilirsiniz!

YENİ VEYA KULLANILMIŞ ÜRÜN ALMAK İSTEYENLER İÇİN

Satış yapmak isteyenlerle bağlantı kurarak online alışveriş yapın! Piyasadaki en büyük alışveriş ve satış platformunda ikinci el araba, ikinci el mobilya ve elektronik ürünleri satın almak için reklamlara göz atın. En düşük fiyatlarla yeni veya kullanılmış ürünlerin reklamlarını bulun ve tasarruf etmek için kaçırılmayacak teklifler.

Reklamı kategorilerde arayın
Daha ucuz kullanılmış bir ürün mü arıyorsunuz? Cep telefonu, mobilya veya kullanılmış araba mı almak istiyorsunuz? Hizmet kiralamak ister misiniz? Kategoriyi seçin ve çevrimiçi alışveriş yapmak için satış, takas ve teklifler için en iyi ilanları bulun!

Ürünü, reklamın satıcısıyla takas edin
Kullanılmış ürünü sohbette satıcı ile pazarlık ederek online alışverişlerinizi pratik ve güvenli hale getirin. Kullanılmış arabalar veya diğer yeni veya kullanılmış ürünler için en çok satan fiyatı bulun!

OLX böyle bir şeydir, alış ve satışta ekstra para: hem satış yapanlar hem de tekliflerimizle çevrimiçi alışveriş yapanlar için. Reklamınızı oluşturun ve piyasadaki en iyi fiyatlarla araba satmaya veya cep telefonu ve herhangi bir yeni veya kullanılmış ürünü satın almaya başlayın!

Arabalar, hizmetler, yeni ve kullanılmış ürünler satmak için OLX’i indirin veya çevrimiçi alışveriş yapmak için en iyi satış veya takas listelerini ve tekliflerini bulun!

Video

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "OLX – Comprar e vender online"

 1. Haluk Erbil dice:

  Está muito ruim não deixa colocar anúncio 2 vezes

 2. Ibrahim Eser dice:

  Atualizar… obrigatório??? Q isso

 3. İpek Rossi dice:

  Brezilyada yasiyorsaniz cok ise yarar.

 4. Bilmiyorum Biliyorum dice:

  Yedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.