Samsung Music

16.2.25.11

- Samsung Galaxy serisi için müzik çalar - Android 5.0, 6.0 ve 7.0 için altlıklar
4.4/5 oylar: 672,095
sürüm
16.2.25.11
Gerçekleştirme
26.05.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
24M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

※ Android 11 (Bir UI 3) Yükseltme
– Samsung Music uygulamasının en son sürüme güncellenmesi gerekiyor. (Müzik dosyası görüntülenmeyebilir veya uygulamayı kullanmak için kullanılamayabilir.)
– Samsung Music Playlist ve Android MediaProvider Playlist, Android 11’in gelişmiş güvenliği nedeniyle ayrılacaktır. Çalma listelerini içe veya dışa aktarmak için, ayarlarda sağlanan çalma listesi içe / dışa aktarma işlevini kullanabilirsiniz.
– Sıra, sistem değişiklikleri nedeniyle sıfırlanacaktır.
– Önceden gizlenmiş bazı müzik dosyaları (örn. Kaydedilmiş dosyalar) görüntülenebilir. Bu durumda, klasör gizleme işlevini kullanarak gizlemek istediğiniz dosyaları içeren klasörü gizleyebilirsiniz. (Klasör Sekmesi> daha fazla düğme (3 nokta)> Klasörü gizle)

Samsung Music, Samsung android cihazı için optimize edilmiştir ve güçlü bir müzik çalma işlevi ve en iyi kullanıcı arayüzü sağlar.

Ana Özellikler

1. MP3, AAC, FLAC gibi çeşitli ses formatlarının oynatılmasını destekler.
(Desteklenen dosya formatları cihaza göre değişebilir.)
2. Şarkı listelerini kategorilere göre etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olur. (Parça, Albüm, Sanatçı, Tür, Klasör, Besteci)
3. Tablet, TV (DLNA, Ekran yansıtma), Giyilebilir gibi Samsung akıllı cihazlarıyla kolayca etkileşim kuran yeni bir kullanıcı deneyimini destekler.
4. Temiz ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlar.
5. Samsung müziği, Spotify’dan çalma listelerinin önerilerini gösterir. Spotify tavsiye müziğini Spotify sekmesine göre bulabilir ve seveceğiniz Spotify müziklerini arayabilirsiniz.
(Spotify sekmesi yalnızca Spotify’ın hizmette olduğu ülkelerde mevcuttur.)

FLAC nedir?
FLAC, MP3 ve AAC’ye benzer bir ses kodlama formatıdır, ancak kayıpsızdır; bu, sesin FLAC’ta kalite kaybı olmadan sıkıştırıldığı anlamına gelir.

*** Gerekli Uygulama İzinleri ***
Samsung Music’in temel özellikleri için aşağıdaki zorunlu izin gereklidir.
İsteğe bağlı izin reddedilse bile, temel özellikler düzgün çalışabilir.

[Zorunlu İzin]
1. DEPOLAMA izni:
– Oynatıcının SD karta yazmasına, değiştirmesine ve silmesine izin verir.
– Oynatıcının SD karttan veri okumasına izin verir.

[İsteğe Bağlı İzin]
2. MİKROFON izni: yalnızca Galaxy S4, Note3, Note4
– Oynatıcıyı dinleyen, kaydetmeyen sesli komutlarla kontrol etmeyi sağlar.
ör: OYNAT, DURAKLAT, SONRAKİ, ÖNCEKİ, SES DÜZEYİNİ ARTIR, SES DÜZEYİNİ AZALT

3. TELEFON izni: Yalnızca Kore cihazları.
– Müzik hizmetini kullanırken telefonunuzu doğrulayın.

HABERLER

[16.2.25]
- Widget style change for ONE UI 3.(Widgets are deleted on the home screen and need to be added again)
- Change album cover size/number in horizontal screen
- Android Auto : Menu tree UI improvement
- Fix bugs

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Samsung Music"

 1. Ecrin Kara dice:

  Ben Play Müziği bozdular diye geldim ama gerşekte muhteşem bir uygulama ben çok beğendim ses ayarları uyku zamanlayıcısı vs bir çok güzel özelliği var bence indirin muhteşem (Öne çıkması için random: VdhsbgdhnsfshbdghrydhfifjhdhhrhhdbgsjhdhhdgdbhdbiwbjdbrbfbhfhfubfhrjiekydurudvhfggittshzhdbhrbfbrhrbhejsknefgejrjgdhjhfnynrjdnghdujdhhrgdhsujsownfdjjeghrnjrbhdbdhhrhdVdhsbgdhnsfshbdghrydhfifjhdhhrhhdbgsjhdhhdgdbhdbiwbjdbrbfbhfhfubfhrjiekydurudvhfggittshzhdbhrbfbrhrbhejsknefgejrjgdhjhfnynrjdnghhk)

 2. Esra Duyar dice:

  Yakın zamana kadar 5 puandi. Artik şarkıları karışık çalıyor sarki listelerinden de bağımsız tüm şarkılardan rast gele seçiyor. Bu özellik muzik dinlemenin keyfini kaçırıyor. Devamlı manuel seçmek zorunda kalıyorum. Diğer özellikleri güzel severek kullaniyordum.

 3. Niyazi Türker dice:

  İyi deyil klbvhjmmkkkkkkkk5jjyhyjjffjjhg7ngfyuujuuuuuuuuuuuhjjjjjjkkkkjjj jjjjjjjj bir gün daha fazla En Uygun, . . Bu yüzden de bir şey degil. Ben de seni çok seviyoruz seni seviyorum demek değil ki bu kadar çok şey anlatır mısın sen nasılsın nasıl gidiyor hayat. Bu arada, bu kadar. Toplam yatakben bir sana ne oluyor lan ben bu 8 hata yaptım ama ben içine bir gün, saat vebu bir da, bir daha hiç hatırlamam mı diye, bir gün boyu yüzdende bir gün daha da çok güzel olmuşa, ben sana haber vereyim

 4. Zeynep Gökçen GÜNAYDIN dice:

  Şarkılarımı istediğim sırayla çalmıyor ya alfabetik sıraya koyuyor ya da tamamen kendi kafasına rastgele çalıyor. Bu özellik öncesinde böyle değildi dilediğim sırayla şarkı dinleyebiliyordum. Bu sebeple gelen güncellemeden memnun değilim. Yine de genel anlamıyla uygulama gayet güzel çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.