Samsung Ses Kaydedici

 • Ödeme
- Samsung Galaxy serisi için Ses Kaydedici
4.3/5 oylar: 170,312
Gerçekleştirme
05.01.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Samsung Ses Kayıt Cihazı ayrıca çalma ve düzenleme yetenekleri sunarken, yüksek kaliteli ses ile kolay ve harika kayıt deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Eğer (metne Konuşma) Metin sesinizi dönüştürmek, böylece günlük ihtiyaçları için, biz bir “Sesli Not” kayıt modunu geliştirdi.
Bir NFC etiketi okuma ve uyumlu olmuştur bir kez çalınabilir, böylece bu özelliklerin eklenmesi, sen, belirli NFC etiketleri kaydı belli bir ses ayarlayabilirsiniz

Mevcut kayıt modu vardır:

[STANDART] Bu hoş basit kayıt arabirimi sağlar.
[RÖPORTAJ] üst ve cihazınızın altında bulunan iki mikrofon da buna göre çift dalga formu görüntüler, sizin ve görüşmeci (veya röportaj) ‘ın sesleri yakalamak için devreye girecektir.
[SESLİ NOT] sesinizi kaydeder ve daha sonra bu yüzden STT denilen ekrandaki metin dönüştürmek.

Kayıt başlamadan önce, yapılandırabilirsiniz
□ Dizin yolu (harici SD kart mevcut değilse)

Kayıt sırasında
□ Gelen çağrıları reddedebilirsiniz.
□ BOOKMARK işaretlemek istediğiniz noktalar.
□ Arka Plan kaydı da basitçe basarak HOME düğmesine tarafından desteklenmektedir.

kaydettikten sonra, bu eylemler aşağıda yapılabilir:
□ Mini çalar ve tam oyuncu Hem Kayıtlar LİSTESİ başlatılabilir.
* Build-in ses oyuncu Atla sessiz, oyun hızı ve tekrarlayın modu gibi medya kontrolleri destekler.
□ E-posta, mesajlar, onedrive, WhatsApp, vb yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın kayıtları

Hizmet sunumu için aşağıdaki erişim izinleri gereklidir: İsteğe bağlı erişim izinleri için izin verilmese dahi hizmetin temel işlevlerinin kullanımı mümkündür.

[İzinler]
Mikrofon … ses ve ses kaydı için.
Depolama … kayıtları kaydedin.
Telefon … Çağrı reddini sağlamak için.

* Değil Destek S5, Not4 Android-M
** Kullanılabilir kayıt modu Device Model bağlıdır
*** Bu ön-yüklenmiş bir uygulama Samsung Devices’in Önceden yüklenmiş uygulama olduğunu.

HABERLER

Release voice recorder version for R OS

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Samsung Ses Kaydedici"

 1. BİROL YILMAZ dice:

  Genel olarak uygulamadan memnunum. Ancak yaklaşık 4 yada 5 aydır telefonda görüşme kayıtını kendi kafasına göre yapıyor yada yapmıyor. Oysa ben tüm görüşmelerimi kayıt etmesini istiyorum. Programa güvenerek telefonda yapılacaklar nasılsa kayıtlı, oradan takip ederim diye düşünüyorum. Hop bir dönüyorum ki kaydetmemiş. En gereksiz kayır var, gerekli olan yok. Ben daha sonra kalması gerekli olmayanları kendim tespit eder silerim. Bu olayı düzeltmemin yolu yokmu? Bilenler anlatın. Yoksa sileceğim.

 2. Mustafa Icmeli dice:

  Bu uygulamayı 04.08.2021 06:25 de güvenlik amaçlı indirdim kişiler verilerimin başkalarıyla paylaşilmasina kesinlikle iznim yoktur, Aksi durumda bu uygulamayı ve gogle play store’ i sorumlu tutacağım.

 3. Ömer Faruk Türkmen dice:

  Uygulama çok güzel ayrıca Türkçe (bu konudaki eleştirileri anlayamadım) ayrıca şundan bundan Samsung sorumludur deyince Samsung sorumlu olmuyor;anlayın, kafanıza sokun şunu.(öhöm şimdi üstte kalması için random jsjdjwsjsjzjsjejdkjcejskskdjwksjsjekendkensjsnskdnskdnekdnskwnsjsnlslsdnsksmdkmslskskejdnslwkdndlslwjdnsşaoddjdnöskslxmdkejsxgkzkgksgaırıstkgsjfzjdgsgkslykatskydkgkfhlhflhfkeyırwrjwajfdkgflhlhfmvxzncjdgsjfdjglufskyskghldkhdjdgktslsyldhflhkfhjdgsjtslhclhcmhsjfksg

 4. Metin Şahin dice:

  Ben bu uygulamayı kendi güvenliğimi sağlamak amacıyla 05.05.2021 tarihinde indirdim. Kişisel verilerim(rehber, ses kaydı,mesaj,gelen/giden aramalar,parmak izi,fotograf,dosya, herhangi bir şifre ve banka cepşubeleri şifreleri,gmail,bilgi,aktarımı ve benzeri) bir durumda bilgilerimin herhangi bir yerde veya üçüncü taraflara paylaşılmasında bilgim ve iznim yoktur. Olası durumda play store ve google play uygulaması sorumludur. Aksi taktirde Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerince soruşma başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.