Мнемонист – тренировка памяти и мозга hileli apk indirme

1.9.0

  • Ödeme
Akıllı insanlar için Oyunu! hatırladığınız kaç kelime göster ...
4.7/5 oylar: 9,544
sürüm
1.9.0
Gerçekleştirme
26.02.2021
Talepler
4.1 ve sonrası
Boyut
4,3M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

beyinleri germek isteyenler için ilginç ve kullanışlı bir uygulama. anlamı basittir – ezberlemek ve sözlerini hatırlatarak, seviyeleri geçmek. Oyun formu ve size egzersiz atmak izin vermez vicdanını etkileyen motivasyon bildirimleri. Oyun ezberlenmesi ana yöntemlerini gösterir. Onların sayesinde size onlarca ve kelimelerin hatta yüzlerce hatırlamak mümkün olacak. Bu oyunu geçirirseniz Hafızanız, size minnettar olacağım.

kelimeleri ezberlemek – bu hafızanın gelişmesine doğal ve etkili bir yoldur. Beyin nasıl çalıştığını anlamak, zaman zaman yapay ilişkileri kurmada yöntemleri hafıza kapasitesini artıracaktır. Oyunda Düzeyleri anımsatıcıları teknikleri ile sadece aşina insanlar için “küçük veya büyük” tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu oyun ile beyin eğitim sadece zevk getirecektir.

Beynin gelişmesi – karmaşık bir süreçtir. beynimiz çok tembel ve gerginlik sevmez çünkü. Ve o da her gün çalışmak zorunda atalım olmaz. şeklinde Hafızanızı desteklemek için, bir veya birkaç düzeyde her gün gel. Abartma, hafıza eğitimi size zevk getirmelidir. Ve böylece kendini özelleştirebileceğiniz bir bildirim kullanarak, beynin gelişimi hakkında unutma.

Hafıza eğitimi oyun hatırlayarak modlarını içerir:
   1) bir kelime saklanması – kelime imkansız önceki kelimeye geri sırayla hafızaya alınır. Bu modda Hafıza eğitimi bilgi akışı tek algı hatırlamak için bir durumu canlandırır.
   2) bir kerede bütün kelimeleri saklanması – Bu modda Hafıza eğitimi bilgiye erişim birine sınırlı değildir bir durumu canlandırır.

Rahatlamak yok Yani, beyin eğitim seferde bir kelime ya da kelime ezberlemek zaman varlığı nedeniyle karmaşıklaşır. Ama senin için komplike bir zaman sınırı ile beyin eğitimi, sen saat ayarlarını devre dışı bırakabilir.

Ve beyin eğitim oyun anmak modlarını içerir gibidir:
    1) Kayıt kelimeler – hatırlamak en sofistike versiyonu. Ama bu modda beyin-eğitim derhal sözcüğü değiştirmek için bir hata durumunda, depolanan kelimelerin doğruluğunu sağlar.
    Bu kayıt daha kolay beyin eğitimi – 2) çeşitli seçenekler arasından seçim yapın. Ama bir kez doğru seçim bulundu ve hata olamaz düzeltemez.

hafıza ve hayal gücünün geliştirilmesi, eğitim ve ezberlenmesi yöntemlerini, yani bir zincir, Matryoshka, Çiçero yöntem ve sözel-sayısal listeyi uygulayarak gerçekleştirilir. Bu yöntemlerin kullanımı ile hafıza eğitimi birkaç kez önüne fırsatlar artacaktır. Günlük bellek egzersiz ve beyin gelişimi bir seferde onlarca ve kelimelerin hatta yüzlerce hatırlamak sağlayacaktır.

yöntem ve matryoshka zinciri yardımıyla Hafıza eğitimi kelimelerin olağanüstü basitlik onlarca ezberlemek sağlayacaktır. Ama bu yöntemler bir dezavantajı var – Bir kelime unutursanız, bu kelime kelime takip edin zinciri içinde kaybolur. Cicero’yu Yöntem ve daha karmaşık sözlü ve sayısal liste onlar tedavi öncesi referans görüntüleri gerektirir çünkü. Ama burada zinciri ve Matruşka yöntemi var dışlanan kusurdur. kelimeler birbirleriyle ve referans görüntülere iletişim yapmadığından. Hangi yöntemi sen karar seçin. Ve tüm yöntemleri seçmek daha iyidir. Ardından hafıza ve beyin eğitimi gelişimi daha iyi bir seviyede gerçekleşecek. Eğer bu teknikleri hakim varsa yapay ilişkileri oluşturmak için, çünkü hafıza ve beyin gelişimi eğitimi size daha fazla zevk getirecek – bu ilginç ve eğlenceli.

Neden bellek gelişimi üzerinde zaman harcamak gerekir? Bellek – Bu insan gelişiminin göstergelerinden biridir. Ve daha iyi bellek, hayatlarımızı daha iyi! Beynin gelişimi büyük işler için size enerji verecektir. Ve onların zaman geçirmek için nasıl seçin. Bu onun ömrü boyunca daha iyi hayat veya eğlence ve saçma yanma için yapacaktır. Doğru seçimi yapın.

HABERLER

1. Улучшение своего уровня.
2. Исправление ошибок.

GÖRÜNTÜLER

Un comentario en "Мнемонист – тренировка памяти и мозга hileli apk indirme"

  1. Güneş Meleği dice:

    Предлагают выбрать русский язык но игра вся на английском((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.