The Ants: Underground Kingdom

1.5.0

Karıncalar: Yeraltı Krallığı'nda, nihai Karınca Hükümdarı sensin.
4.6/5 oylar: 288,084
sürüm
1.5.0
Gerçekleştirme
26.08.2021
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
94M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nda, Kraliçenizi yönetecek ve Karınca yuvasını inşa edecek nihai Karınca Hükümdarı sizsiniz.

Hayatta kalmak ve üremek için, doğada hayvanlar arasında savaşlar sıklıkla meydana gelir. Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nda, Karınca yuvasını inşa edecek, Kraliçe’ye liderlik edecek, koloniyi büyütecek ve düşmanlara karşı savunacak nihai Karınca Hükümdarısınız. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi, becerikliliğinizi göstermelisiniz.

–Oyun özellikleri-

【Karınca Yuvası İnşa Et】
Bir karınca kolonisinin Karınca Yuvası, bir imparatorluğun kalesi ile aynıdır, bu da yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlar. Karınca yuvası düzeni stratejik olarak çok önemlidir, bu nedenle kovanınızı akıllıca planlamalı, tüneller inşa etmeli ve böylece ideal karınca imparatorluğunuzu kurmalısınız!

【Kutudan Karıncalar】
Karıncaların sayısı, bir karınca imparatorluğunun yükselişini ve düşüşünü temsil eder. Karınca imparatorluğunuzun gelişmesi için, mümkün olduğu kadar çok karınca yumurtlamalısınız. Onları savaşmaya, kaynakları yağmalamaya ve topraklarınızı genişletmeye yönlendirin!

【Karıncaları Değiştir】
Kaynakları yağmalamak ve toprakları genişletmek için güçlü bir Karınca Birliği inşa etmelisiniz. Çok sayıda gelişmiş Asker Karıncaya ek olarak, Karınca Birlikleriniz için de liderlere sahip olmanız gerekir: Özel Karıncalar. Mutant yumurtaları kuluçkalayarak güçlü Özel Karıncalar elde edebilirsiniz. Karınca Birliğiniz, Asker Karıncalar ve Özel Karıncaların uygun bir kombinasyonu ile kapsamlı bir zafer kazanacaktır.

【İttifak oluştur】
Tek başına savaşmak asla kolay olmayacak. Başarı sadece aynı düşünen ittifaklara bırakır. Bir İttifak oluşturarak veya birliğe katılarak, büyümek ve birlikte savaşmak için birbirinize yardım edebilirsiniz. Müttefiklerin yardımıyla, emrinizdeki karınca imparatorluğu, bu Karınca Krallığı’ndaki yerini mutlaka alacaktır!

Karıncalar: Yeraltı Krallığı, size kesinlikle daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacak olan, anında çevrimiçi bir müşteri hizmeti sağlar.
Ne tür sorularınız olursa olsun, elimizden geldiğince yardım etmek için buradayız. Aşağıdaki kanallardan bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Resmi SATIR: @theants (“@” ifadesini unutmayın)
Resmi Anlaşmazlık: https://discord.gg/PazRBH8kCC
Resmi E-posta: theantsgame@gmail.com
Resmi Facebook: https://www.facebook.com/TheAntsGame

Dikkat!
Karıncalar: Yeraltı Krallığı’nı indirmek ücretsizdir. Ancak, oyundaki bazı öğeler ücretsiz değildir. Oyuncular, Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nda tanımlandığı gibi, indirmek için en az 3 yaşında olmalıdır. Ayrıca, bu bir çevrimiçi oyun olduğu için cihazların ağa erişimi olmalıdır.

HABERLER

[New Content]
1. New Event-Rescue Aphids: Assemble your alliance members to protect the aphids from predators! New Function-Cross-Server Migration: The "To New Homeland" event will soon be released! A brand new adventure awaits! (Opening Time is still TBD. Please stay tuned!)
2. New Level Cap of Lizards: Level 30 Lizard will be added to the game!
3. New Language Chat Channel: Chat will your own people!
[Optimization]
1. Optimizations on the Strongest Warzone: Warzone Expedition event.

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "The Ants: Underground Kingdom"

 1. Mirac Çetin dice:

  Karınca konsepi hoşuma gitti. Türkçe dili olmasada zaten bu tarz birkaç oyun oynadiysan gerek kalmaz.bir kaç eksik olsada oyun yeni olduğu ve gelistirilecegini düşündüğümden 5 yıldız verdim

 2. DesDUR dice:

  10 numara 5 yıldız karıncalara bayılırım sonunda güzel bir strateji oyunu bulabildik ***tek sıkıntı telefonda yada pc de dik olarak açılıyo, yatay olması daha güzel olurdu!!!**

 3. elon dice:

  Güzel oyun ama yine de burada da parayı veren düdüğü çalıyor. İngilizce olduğu ve anlamayanınız için play store da tap translate screen diye bir uygulama var. İngilizce olup oynayamadığınız bütün oyunlarda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum hem bu oyunda hemde genshin impact gibi hikayeli oyunlarda. Umarım yardımcı olmuştur. Dojfkrflydoflhclhclhdktaıtsfkaotdkgdpıvğufpufpudpydpucşjcşjchşxylxlyxşhcşjcşjcşhxlhxoyzoyxyoxlgxhlclhcpgxlhxlhxlhhlhcşufşycpydpydpydpyxhcpyxpydoydpyxlgxlhx

 4. fatih guvenc dice:

  Şuanda güzel oyuna benziyor ama Türkçe dil desteği yok, İngilizce bilmeyenler için zor olacaktır. Fakat iyi oyuna benziyor ben sevdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.