Mod axolotl minecraft

1.3

Aksolotl modunu bulmak isteyenler burada!
4.4/5 oylar: 296
sürüm
1.3
Gerçekleştirme
01.09.2021
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
7,2M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Merhaba arkadaşlar, çok çeşitli doku varlıklarına sahip mcpe için axolotl modunu arıyorsanız, tüm axolotl eklentilerini buradan alabilirsiniz!

Okyanus biyomunu sevenler ve bir axolotl evcil hayvanı yapmak isteyenler için, bu mafya mcpe’si sizin için şiddetle tavsiye edilir. Bu aksolotl minecraft modu, sadece aksolotlları değil, aynı zamanda denizanası ve denizatı gibi çeşitli deniz hayvanlarını, okyanusta hayvan modunu burada tamamlayarak oyununuzu daha heyecanlı hale getirmek için tam olarak sağladı!

Aksolotl çiftliğini de denemek isteyenler için, bu aksolotl çetelerini mcpe için indirmeniz çok uygundur çünkü yapay akvaryumunuzda tutmanız veya açık okyanusa koymanız için aksolotl üretebilir!

İyi eğlenceler!

YASAL UYARI: Bu Minecraft Pocket Edition için resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama hiçbir şekilde Mojang AB ile ilişkili değildir. Minecraft Adı, Minecraft Markası ve Minecraft Varlıklarının tümü Mojang AB veya sahiplerinin mülkiyetindedir. Tüm hakları Saklıdır. http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines uyarınca

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.