Truck & Bike Delivery | Movers & Packers – Porter hileli apk indirme ,indir

5.26.0

  • Ödeme
Tempo & 2 Tekerlekli Araç Kiralama ✔ Kurye Paket Servisi ✔ Pikap ✔ Lojistik ✔ Nakliye
4.1/5 oylar: 33,854
sürüm
5.26.0
Gerçekleştirme
15.11.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
26M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Porter, şehir içi lojistik için Hindistan’ın en büyük pazarıdır ve malları taşımanın ve kurye teslim etmenin en hızlı, en ucuz ve en kolay yolunu sunar! Porter Mumbai, Delhi, Bangalore, Haydarabad, Chennai, Ahmedabad, Pune, Surat, Jaipur, Kalküta ve Lucknow’da faaliyet göstermektedir.

İş veya kişisel ihtiyaçlarınız için isteğe bağlı teslimat hizmetleri mi arıyorsunuz? Şehirdeki herhangi bir yere mal taşımak için bir mini kamyon temposu veya bisiklet hizmeti kiralayın.
Artık teslimatlarınızı beklemek yok! Bütçenize uygun yerel, isteğe bağlı teslimat hizmeti sadece bir tık uzağınızda! Aynı gün teslimat için uygulamayı indirin.

Artık lojistik görevlerinizi ertelemenize gerek yok, biz yanınızdayız. Ticari ve endüstriyel amaçlı mal taşımacılığı veya ev değiştirme olsun, Porter’ın geniş filosundan en iyi eşleşmenizi keşfedin ve seçin:

• Porter’ın 3 tekerlekli arabası
• Porter’ın EECO’su
• Porter Tata Ace Yardımcısı
• Porter’ın 407’si
• Porter’ın Kamyoneti

Porter, tüm lojistik ve nakliye sorunlarınıza çözüm! Porter’ın talep üzerine hizmetlerini kullanarak, büyük Hint şehirlerinde ticari ve endüstriyel teslimatlar, vardiyalı ev, oda, mobilya ve ofis ve her türlü kurye, paket ve paket teslimat hizmetleriyle ilgilenebilirsiniz! İster tek bir belge ister bir kamyon dolusu eşya ve mobilya olsun, hepsini taşıyoruz! Sadece kurye hizmetleri için bisiklet teslimatımızdan birini seçin ve şehir içi, şehirlerarası veya eyaletler arası ihtiyaçlarınız için hiper yerel düzeyde veya geniş mini kamyon ve küçük tempo yelpazemizden paketler gönderin!

Kolilerin evden taşınması ve zamanında teslimatı için tek bir yerde kurye hizmeti paketleyicileri ve nakliyecileri sağlayan bir Lojistik hizmetini başka nerede bulabilirsiniz? Porter, tüm ihtiyaçlarınızı anlar ve mallarınız ve paketleriniz için zamanında teslimat sağlar.

Eşya taşımak ve teslim etmek mi istiyorsunuz? İşte bazı özelliklerimiz:

– DAHA HIZLI, GÜVENİLİR VE EKONOMİK ARAÇ REZERVASYONU: ​​Bütçenize uygun, süper hızlı talep üzerine teslimat hizmetleri sunuyoruz!
– EKSPRES EV KURYE HİZMETİ: Kolileri kapınızın önünden alır ve size teslim ederiz!
– YARDIMCI YARDIM: Bu süreçte size yardımcı olacak birini mi arıyorsunuz? Size yardım eli uzattık! Sürücü Ortağımız, zeminden zemin kata kadar mal yükleme ve boşaltmada size yardımcı olacaktır.
– GENİŞ FİLO. – 2 tekerlekli, Tata ace/ Chota Hathi/ Kutty Yanai, Tata 407, Pikap 8ft, 3 tekerlekli/ Maymun/Şampiyon, Süper As vb.
– CANLI SİPARİŞ TAKİBİ: Kamyon ve bisiklet konumu, sürücü iletişim bilgileri, tahmini varış zamanı ve daha fazlası.
– ÇOKLU ÖDEME MODU: Cüzdanımız, net bankacılığımız, bankamatik/kredi kartlarımız, UPI veya COD aracılığıyla ödeme yapın.
– KOLAY KAMYON VE 2 TEKERLEKLİ KİRALAMA: Talep üzerine mini kamyon, tempo, bisiklet ve scooter rezervasyonu yapın. Ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa olsun.
– ŞEHİRLER ARASI TESLİMAT: Porter’s Outstation Özelliği, mallarınızı şehir dışına taşımanıza olanak tanır. Malların, paketlerin, kolilerin ve kuryelerin şehirlerarası ve eyaletler arası teslimatı.
– ÇOKLU DUR ÇÖZÜM: Malları farklı yerlere mi bırakmanız gerekiyor? Birden fazla indirme noktası seçin ve malları tek seferde farklı yerlere taşıyın.
– PAKETLEYİCİLER VE TAŞIYICILAR: Porter’ın paketleyicileri ve nakliyecileri hizmetiyle sorunsuz bir şekilde ev değiştirin. Eşyalarınızı güvenle taşırken paketleme hizmeti alın.
– GERÇEK ZAMANLI FİYAT TAHMİNLERİ: Teslim alma ve bırakma konumunuzu girerek mevcut tüm ticari mal araçları ve 2 tekerlekli için teslimat ücretlerini alın.
– HEPSİ BİR ARADA LOJİSTİK UYGULAMASI: Navlun, lojistik ve mal teslimatı için mini tempo veya küçük kamyonlar, koli ve kurye teslimatı için bisiklet ve yer değiştirme için paketleyiciler ve nakliyeciler için rezervasyon yapın.
– AYNI GÜN TESLİMAT: İster eşya taşırken, ister unutulmuş bir anahtar gönderirken, aynı gün içinde hızlı ve güvenli teslimat sağlıyoruz.

Başlamak:

1.GİRİŞ YAP
2. Alma ve bırakma konumunuzu ayarlayın
3. Teslimat yapmak için birden fazla durağınız varsa, Birden Fazla Durak Ayarlayın
4. Taşıdığınız malların türünü seçin
5. Mevcut mini kamyonlar, 2 tekerlekli araçlar listesine göz atın ve taşıma ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin
6. Heyecan verici indirimler almak için kuponları uygulayın ve rezervasyonunuzu onaylayın
7. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın, sürücü ortaklarımız ve teknoloji gerisini halleder

HABERLER

We have packed some cool new features in this release. Update now to get the best experience!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.