Uber – Araç çağırın

Yolculuklarda güvende hissetmeniz için yeni güvenlik protokolleri oluşturduk.
4.3/5 oylar: 8,980,493
Gerçekleştirme
31.08.2021
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Uber’de güvenliğinizi sağlamaya kararlıyız. Güvenebileceğiniz bir Güvenlik Standardı oluşturduk çünkü korkmadan yolculuk yapma hakkına sahipsiniz.

Ve Uber’le varış noktanız parmaklarınızın ucunda. Uygulamayı açıp nereye gitmek istediğinizi girmeniz yeterli. Yakınınızdaki bir sürücü, sizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırır.

İstediğiniz her yere ulaşın
Dünya genelinde 600’den fazla havalimanı ve 700’den fazla şehirde kullanılabilen Uber’le, yolculuk planlarınızı stresten uzak hale getirebilirsiniz. Talep üzerine araç çağırın veya önceden yolculuk planlayın.

Tarz, geniş alan veya uygun fiyatlar; istediğiniz ne olursa olsun Uber ihtiyaçlarınızı karşılayacak harika aracı bulmanıza yardımcı olur.

Fiyat tahmini alın
Uber’le rezervasyon yapmadan önce fiyat tahmini alabilirsiniz. Böylece araç çağırmadan önce ne kadar ödeyeceğinizle ilgili fikriniz olur.

Güvenliğiniz bizim için çok önemli
Her Uber yolculuğunuzun mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle saygılı ve olumlu deneyimler sunmak için Kapıdan Kapıya Güvenlik Standardımıza ek olarak yeni güvenlik özellikleri geliştirdik ve Topluluk Kurallarımızı güncelledik.

Yolculuk durumunuzu paylaşabilirsiniz
Sevdiklerinizle konumunuzu ve yolculuk durumunuzu paylaşarak varış noktanıza ulaştığınızı haber verin, siz yoldayken sevdiklerinizin içinin rahat etmesini sağlayın.

Acil durum hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz
Doğrudan uygulama üzerinden, bulunduğunuz şehirdeki yetkilileri arayabilirsiniz. Acil durum hizmetleriyle hızlıca paylaşabilmeniz için konum ve yolculuk bilgileriniz gösterilir.

Sürücünüze puan ve bahşiş verebilirsiniz
Her yolculuktan sonra puan vermenin yanı sıra yorum da yapabilirsiniz. Ayrıca sürücünüze doğrudan uygulama üzerinden bahşiş vererek teşekkür edebilirsiniz.

Her ürün her pazarda kullanılamamaktadır.

Uber’in bulunduğunuz şehirde kullanılıp kullanılmadığını görmek için https://www.uber.com/cities sayfasını inceleyin.
Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/uber.
Bizi Facebook’ta beğenin: https://www.facebook.com/uber.

Sorunuz mu var? Lütfen uber.com/help sayfasını inceleyin.

HABERLER

Daha hızlı ve güvenilir olması için Uber uygulamasını mümkün olduğunca sık güncelliyoruz. Bu sürümde birçok sorun giderildi ve performans geliştirildi.

Uygulamayı beğendiniz mi? Puan verin! Görüşleriniz, Uber'in daha iyi bir hizmet vermesini sağlar.
Sormak istediğiniz bir şey mi var? Uber uygulamasında Yardım’a dokunun veya help.uber.com sayfasını ziyaret edin.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.