UNATION – Promote and Discover Events Near Me

6.3.0

  • De pago
UNATION - Yakınımdaki Olayları Tanıtın ve Keşfedin | Kolaylıkla Bilet Al ve Sat
3.2/5 Votos: 139
Versión
6.3.0
Actualización
28.07.2021
Requerimientos
5.0 ve sonrası
Tamaño
25M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

UNATION’da hayatın en iyi deneyimleri var. Keşfedilecek binlerce etkinlikle, yakınınızda yapılacak eğlenceli şeyleri bulmak için UNATION’ı kullanabilirsiniz – konserler, gece hayatı, restoran spesiyalleri, festivaller, buluşma gecesi fikirleri ve daha fazlası.

Yeni etkinlik bulucunuzla tanışın. BİRLİK küratör şehirlerimizde yapılacak şeyler bulmak için güvenilir bir kaynaktır. Etkinlikler yalnızca kullanıcı tarafından oluşturulmuş değil, aynı zamanda küratörlerimiz tarafından da seçildiğinden, size bölgenizdeki en iyi etkinlikleri sunmayı garanti ediyoruz. UNATION, yerel etkinlikler için go-to-olay uygulaması.

Şu anda Tampa Bay, St. Pete, Clearwater, Sarasota, Lakeland, Orlando, Daytona, Miami, Ft. Lauderdale, West Palm Beach, Key West, Atlanta, Nashville, Jacksonville, Charlotte, Raleigh, Austin, Dallas, Houston ve San Antonio ve çevresi, ancak her yerde kullanılabilir.

“Yakınımda yapılacak şeyleri bulamıyorum” diye düşünür müsünüz? UNATION size güvence verdi. Bir daha asla sıkıldığınızda ne yapılması gerektiğini merak etmek zorunda kalmayacaksınız.

🔎 KEŞFEDİN
Yakındaki etkinlikleri mi arıyorsunuz? Bu hafta sonu etkinlikleri bulmak ister misiniz? Tampa Bay, Orlando, Miami, Key West, Atlanta, Nashville, Jacksonville, Charlotte, Raleigh, Austin, Dallas, Houston ve San Antonio’daki etkinlikleri bulmak için UNATION’ı kullanın.
 
🗓️ CREATE
Etkinliğinizi daha fazla insanın önünde görmek mi istiyorsunuz? UNATION’ı indirin ve başkalarının keşfetmesi için kolayca etkinlikler oluşturun.
 
B> BİLET SATIŞ
Bilet satmak için daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir yola mı ihtiyacınız var? Kullanımı kolay bilet özelliğimizle biletli etkinlikler oluşturmak için UNATION’ı indirin.

📣 PROMOTE
Diğerlerinden bir adım önde olmak ister misiniz? UNATION’ı indirin, bir etkinlik oluşturun ve her yerde paylaşın. UNATION’da herkese açık etkinliğinizi oluşturarak, yalnızca kullanıcılarımızın görmesinden tonlarca ekstra trafik alacaksınız. Ayrıca, tanıtım uzmanlarımızın etkinliğinize her zamankinden daha fazla trafik çekmesine izin vererek daha fazla poz elde edebilirsiniz.

💑 OLAY SEVERLER İÇİN
• Yerel olayları kolayca bulun.
• Etkinlikleri arkadaşlarınla ​​paylaş.
• Olayların etrafındakilerle bağlantı kurun.
• Deneyiminizin fotoğraflarıyla etkinlikleri yeniden yaşayın.

💻‍💻 OLAY OLUŞTURANLAR İÇİN
• 60 saniyede genel veya özel bir etkinlik oluşturun.
• Bir sonraki etkinliğiniz için hızlı, kolay ve uygun maliyetli biletleme çözümümüzü kullanın.
• Sizinki gibi etkinliklerle ilgilenen kullanıcıları hedefleyin.
• Etkinliğinizi, katlanarak yapacak şeyler arayan daha fazla insanla tanıştırın.
• Etkinlik kayıtlarını izlemek, katılımcılara giriş yapmak, biletleri doğrulamak için barkod taramak ve etkinliğinizde veri toplamak için UNATION Check-In Uygulamasını indirin.

Bölgenizde hiçbir şey görmüyor musunuz? Bize biraz zaman verin, yakında sizin ülkenizde olacağız ve bunu bilmeden önce yakınlarda yapılacak eğlenceli şeyleri bulacaksınız. Bu arada, şehrinizi ele geçirmek için çekinmeyin. Devam edin, kendi etkinliklerinizi oluşturmaya ve paylaşmaya başlayın.

BİRLİK dünyayı olaylarla birbirine bağlar.

Aşk, Birleşme

UNATION.com | hi@unation.com

Novedades

Tenderly caught and released some pesky bugs

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir