Urban Outfitters hileli apk indirme

2.41

  • Ödeme
FILA ve adidas kıyafetlerinin yanı sıra yeni mobilya ve dekor alışverişi için UO uygulamasını kullanın.
4.0/5 oylar: 6,784
sürüm
2.41
Gerçekleştirme
18.10.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
28M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Urban Outfitters, eşsiz bir ürün, yaratıcılık ve kültürel anlayışın birleşimi ile müşterilerine ilham veren bir yaşam tarzı perakendecisidir.
UO uygulaması, mobil cihazınıza Urban Outfitters’ın en iyisini sunar:

– Mağaza – Yeni gelenler, özel koleksiyonlar ve daha fazlasını bulun. Gelişmiş arama ve ekspres ödeme ile genişletilmiş ürün seçimimizi keşfedin. Herhangi bir ürün sayfasından görünüm veya favori markaya göre kolayca alışveriş yapın ve seçilen ürünlerin videolarını izleyin.
– Keşfedin – En yeni trendler ve görünüm için küratörlüğümüzü keşfedin, ayrıca @urbanoutfitters topluluğumuzdan gerçek zamanlı ilham alın.
– İstek Listeleri – 5 adete kadar UO İstek Listesi oluşturun, özelleştirin ve paylaşın.
– UO Rewards – Özel teklifler ve indirimler alın, özel ödüller kazanın ve UO Rewards üyesi olarak ödüller kazanmak için katılın.
– Hesap – Siparişlerinizi takip edin, teslimat bilgilerini alın, önceki satın alma işlemlerine erişin ve daha fazlasını yapın. Mağaza Bul özelliğini kullanarak UO mağazalarını bulun ve yer imlerine ekleyin.

HABERLER

Use the UO app to quickly browse clothing collections from favorite brands like Champion, adidas and FILA, plus new home furniture and décor arrivals.

Our latest version of the UO app is updated with performance enhancements for a seamless experience.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.