video calling app

1.00

  • Ödeme
Yabancı kızları ve gerçek bayanları birbirine bağlayın, görüntülü arama uygulamasıyla onlarla eğlenin
4.1/5 oylar: 107
sürüm
1.00
Gerçekleştirme
12.03.2021
Talepler
4.1 ve sonrası
Boyut
19M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Kız arkadaş mı yoksa kızlarla canlı görüntülü sohbet mi yapmak istiyorsun? parmak ucunuzla güzel kızlarla veya güzel bayanlarla görüntülü görüşme başlatabilirsiniz. Yakındaki yabancı kızlarla tanışın, görüntülü arama uygulamasıyla sohbet etmeye ve birbirinizle çıkmaya başlayın.

Görüntülü Arama uygulaması, rastgele görüntülü görüşmeler yoluyla yabancı kız ve erkek çocukları aramanıza ve eğlenmenize olanak tanır. Random Live Video Call, yabancılara sınırsız canlı arama yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Rastgele Canlı görüntülü sohbet size dünya çapında birçok yabancı arkadaş verir.

✸ Görüntülü görüşme uygulaması nasıl kullanılır

⚈ Uygulamayı Başlat
⚈ Cinsiyet Seçiniz
⚈ Kiminle bağlantı kurmak istediğinizi seçin
⚈ Video görüşmesinde Canlı Rastgele bir kişiyle konuşun
⚈ Canlı Video Aramasında her iki kamerayı da değiştirin

Görüntülü toplantı uygulaması, yeni arkadaşlar edinmek ve çevrenizde özel birini bulmak, flört etmek ve dünyadaki rastgele yabancılarla gerçek zamanlı görüntülü görüşme ile sohbet etmek için özel özellikli bir görüntülü arama uygulamasıdır. Rastgele yabancı kızlarla eğlenceli ve harika zaman geçirebilirsiniz.

Görüntülü toplantı uygulaması çevrenizdeki insanlarla sohbet etmenize ve tanışmanıza olanak tanır. hesap oluşturmadan yakınınızdaki kızlarla sohbet etmeye başlayın. Giriş gerekmez, tek dokunuşla görüntülü sohbet başlatabilirsiniz.

Girls Live Free Video Call ile istediğiniz zaman milyonlarca kişiyle görüntülü sohbet edebilir ve farklı ülkelerden rastgele kızlarla canlı görüntülü sohbet edebilirsiniz. Görüntülü Arama uygulaması, çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz harika bir görüntülü sohbet hizmetidir. Basit bir kaydırmayla ve oturum açmadan, gerçek zamanlı görüntülü sohbet ile canlı yayına geçin ve dünyanın her yerinden herkesle iletişim kurun!

Feragatname
›Cinsel içeriğe ve çıplaklığa izin vermeyiz. Canlı bir video görüşmesinde bu tür bir içerik bulmamız durumunda, o Kullanıcıyı derhal yasakladık. Sorumlu olduğunuz herhangi bir bilgiyi paylaşıyorsanız lütfen hassas verileri paylaşmayın.
›Tüm resimlerin / uygulama düzeninin telif hakkı ilgili sahiplerine aittir. Uygulamadaki tüm resimler halka açık alanlarda mevcuttur. Başvurumuzda bulunan fikri bilgilerinizle ilgili herhangi bir sorununuz olması durumunda, derhal kaldıracağımızı bize bildirin.

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.