Yılanlar Mıntıkası – Obur Yılan

2.2.3-a

 • Ödeme
Harika görselliğiye dinamik, eğlenceli bir oyun! Yılanını büyütmeye hemen başla!
4.3/5 oylar: 2,264,333
sürüm
2.2.3-a
Gerçekleştirme
14.07.2021
Talepler
5.1 ve sonrası
Boyut
70M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Yılanlar Mıntıkası’da, müthiş bir arenada cesur yılanların mücadelesine katıl!

Yılanını besle, büyüt, en büyük hale getir ve şampiyon sen ol! Unutma, şampiyon olmak için sürüden ayrılarak farkını ortaya koyman gerek. Yılanına ister gardıroptan hazır bir deri seç, istersen kendi özgün tasarımını yarat.

Şampiyon olmak için izleyebilecegin farklı taktikler var: “”dövüşçü””, “”hilebaz”” ya da “”yapıcı””. Sen hangisi olacaksın? 

Hangi taktiği seçersen seç, akılda tutman gereken basit bir kural var: rakibine çarparsan kaybedersin! Fakat düşmanı çembere alabilirsen hem onu saf dışı bırakırsın hem de onun topladığı her şey senin olur.

HABERLER

Oyunumuzu daha da iyi hale getirmek için sürekli güncelliyoruz. Bu güncellemede performans geliştirmeleri ve hata gidermeler var.
• Çeşitli hatalar giderildi

Video

GÖRÜNTÜLER

4 comentarios en "Yılanlar Mıntıkası – Obur Yılan"

 1. Furkan Karayel dice:

  Reklamlar yüzünden 2 yıldız kırdım. Yoksa çok güzel bir oyun. Bir de oyundaki altını reklam izlemek dışında kazanamıyoruz. Gündelik verdiğiniz altınlar bir işe yaramıyor çok az. Oyun içerisinde de topladığımız her altın için 2 tane sayıyor. En azından 6,7 olsaydı. Bu şekilde birikmiyor yani. Reklam izleye izleye iflahım gevredi. (Yorum üstte kalsın diye random atıcam.) Fhaşshsüasjaüsjsisjdğaskjsksğssjslsğağsldjsnaiskzlzşzşskskdfjspspskskaislskaialsmxlsşslsmdndmsşsşdkdlaişskdjfsşsldlndkdsisşdlfj.

 2. Kenan Dizman dice:

  Çok. Güzel. Bir. Oyun. Ama buna puanım. On aslında. Ben. Bu. Oyuna. Elli verirdim. Ama. Sonra kararımı. Değiştirdim eden. Çünki. Yılan. Değiştirme. Paralı. Onu. Kazanmak. İçin. Bu. Oyunu. Ömür. Boyu. oynamamız. Laazım. Peki ya. Yıldız. Kaç. Mı. Veriyorum 2 bu. Oyuna puanı100 verenler. Ve yıldızı da. Yüz. Olan. Abartıyo. Benden. Bu kadar görüşürüz

 3. Funda Duran dice:

  Oyun çok güzel ama keşke botlarla deil online olsaydı daha eğlenceli olurdu online olmadığını duyunca çok üzüldüm ama bu oyunun yapımcısının bunu yapacağına inanıyorums (bunu okuyan kişi çoook güzelsin söz sende………)herkese iyi tatiller Oyun kesinlikle çok güzel ama dediğim gibi online olsun kimsenin kalbini kırmak istemiyorum puan kırmadım:)) oyunun yapımcısına Teşekkürler 😊 yani tavsiye ederim ha bide kostümler biraz ucuz olabilir bu olmasada olur ama online olsun

 4. hiç kimse dice:

  Oyun mükemmel sadece öldürdüğüm kişiyi başkası yiyor ve yemeklere bakarken benimde canım çekiyor bunlar haricinde herşey müqemmel kısaca müq şimdi yorumumu görmeniz için rondom atcam bevecgebdjdjdjdjeıekekrkdkeekdkdkdkkddjdjjdkdkdkxjfkdkddkfkfkfkfkfkdkdkdkfkfkfkkrfkfkkfkfkrkdkfkfkfkfkfkfkfkfkfkrkldkdkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfoeodpfogkjepwpqğwğppdşfçd!SS??xöcmmznsnabbdbfcjdpeğğepdockcjekkekcmcmfm dööseç!w!w!edödmxjxjxjxkskkskaoqpqğwğeğeğeoıruryhfhhdhjaşsşdidkfjgfhxnznmcövçv!v?v!gmfkekekeoırır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.