Çocuklar için diş hekimi hileli apk indirme

1.0.2

  • Ödeme
Diş tedavisi sağlıklıdır
2.7/5 oylar: 129
sürüm
1.0.2
Gerçekleştirme
14.02.2022
Talepler
4.4 ve sonrası
Boyut
45M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

Hepimiz gülümsemeyi ve karşılığında gülümsemeler görmeyi severiz. Ancak gülüşümüzün güzel kalması için dişlerimize iyi bakmamız gerekir. Hastalanırlarsa, dişçiye gitmeniz gerekir. Oyunumuzda bir diş hekimi rolünü oynuyor ve hastaların dişlerini tedavi ediyorsunuz.

Diş çürüğünü nasıl gidereceğinizi, diş delmeyi, dolgu yerleştirmeyi, kötü koku ve kötü mikroplarla mücadele etmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca oyunumuzda merak edilen bir operasyon daha var. Hastaların dişleri çok çarpık ise diş teli takabilirsiniz. Fakat tüm bu işlemleri yapabilmek için bir diş hekiminin bir çok ön çalışma yapması gerekmektedir. Öncelikle hastayı ofise davet etmeniz, koltuğa rahatça oturduğundan emin olmanız ve gerekli tüm aletleri toplamanız gerekecektir. Doktorun asıl görevi, tedavi için yapılması gerekenleri anlamak için dişleri dikkatlice incelemektir.

Hastalar tedavi ettiğiniz her diş için size sonsuz minnettar olacaktır. Ayrıca, iyileşen her hasta için ödüller alacaksınız. Onları toplayın ve hastalara yardım eden gerçek bir doktor gibi hissedin. Hadi çalışalım.

GÖRÜNTÜLER

Un comentario en "Çocuklar için diş hekimi hileli apk indirme"

  1. Yegane Xelefzade dice:

    Gozeel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.