Cooking Fever v14.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Cooking Fever v14.1.0 PARA HİLELİ APK, yemek yapma ve restoran işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Nordcurrent stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız restoranınızda müşteri siparişleri üzerine yemekler hazırlamak, servis etmek ve para kazanmaktır. Cooking Fever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Farklı ülkelerden yemekler, onlarca bölüm, zor tarifler ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Fever v14.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Fever Play Store’da 4.750.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Cooking Fever v14.1.0 MOD APK İNDİR – 126MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Cooking Fever v14.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Fever 14.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cooking Fever 14.1.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.