Criminal Case v2.39 MOD APK – PARA / YILDIZ / ENERJİ HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Criminal Case v2.39 PARA HİLELİ APK, dedektiflik, gizem ve bulmaca türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Pretty Simple stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz suç mahallerinde araştırmalar yapmak, ipuçlarını toplamak ve suçluları adalete teslim etmektir. Criminal Case içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, olayları çözerken yan görevleri yapabilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz farklı eşyalar, tehlikeli suçlular, ekip arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Criminal Case v2.39 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Play Store’da 4.315.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Criminal Case v2.39 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Criminal Case v2.39 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.39 enerji hile apk : oyun içinde enerji miktarınız azalmaz.

Criminal Case 2.39 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.39 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.