CSR Racing 2 v3.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

CSR Racing 2 v3.7.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Natural Motion Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak ve birinci olmaktır. CSR Racing 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız anahtar hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabaları satın alabilir, rahatça gibi geliştirip, rakiplerinizin korkulu rüyası haline dönüşebilirsiniz. Tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar, zorlu yarışlar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor. CSR Racing 2 v3.7.1 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup yeni etkinlikler – yarışlar eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CSR Racing 2 Play Store’da 4.660.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

CSR Racing 2 v3.7.1 MOD APK İNDİR – 84MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

CSR Racing 2 v3.7.1 OBB DATA İNDİR – 3GB

YEDEK OBB DATA

KURULUMU

CSR Racing 2 v3.7.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.customstreetracer2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Racing 2 v3.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CSR Racing 2 3.7.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Racing 2 3.7.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CSR Racing 2 3.7.1 anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.