Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Day R Premium Apk Sınırsız Para Mod 1.711 İndir

Day R Premium Apk Sınırsız Para Mod 1.711 İndir

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Day R Premium Apk Sınırsız Para Mod 1.711 İndir

Day R Premium’daki etkinlikler, Day R Survival Apk oyununa benzer. 1985’te nükleer savaşın patlak verdiği sırada Rusya’daydınız. Rusya o sıralarda onlarca atom bombasına maruz kalmıştı. Birçok kişiye radyasyon bulaştı ve mobil oyunlarda gördüğüm en korkunç zombi türü olan mutant oldu. Hayatta kalan şanslı kişilerden birisin. Ancak bazen hayat ölümden daha zor ve çetindir. Tüm durumlardan sonra hayatta kalmak için, yiyecek, su aramak için her yerde dolaşırken, kendinizi savunmak için silah yapmak için eşyalar bulmanız ve sürekli olarak bir dizi canavara ve korkunç mutant insanlara karşı savaşmanız gerekir.

Senin görevin sadece hayatta kalmak ve savaşmak değil, aynı zamanda bu felaketin sebebinin cevabını bulmak (tek başına veya çevrimiçi oynarken takım arkadaşlarıyla birlikte). Ayrıca, hayatta kalanları toplamanız ve Rusya devletini yeniden kurma yolculuğunda onlara rehberlik etmeniz gerekiyor. Ama önce, Rusya’daki yolculuğunuzda neler olduğunu bilmek için anılarınızı bulmanıza yardım etmelisiniz.

Day R Premium Türkçe Yama

Day R Premium Apk, çizimlerin kurşun kalem darbelerinden olduğu, hüzünlü müziğin çok fazla gizem ve tehlike içerdiği grimsi-kahverengi bir arka planla açılır. Ana karakter, ağrıyan bir bedenle boş bir yolun ortasında bir yerde yatarken belirir. O, ne olduğunu anlamayan sensin. Bu dünyaya burada giriyorsunuz. Kalkmak istediğinizde “Ayağa kalk” düğmesine dokunun. Başını acı içinde tuttuğunda ama yine de etrafa bakmak istediğinde, “Etrafına bak” düğmesine dokun. Her şey böylesine açık ve sıkı bir olay örgüsü içinde devam ediyor ve hikayeyi hem heyecanlı kılıyor.

Day R Premium Hile Apk

Bir önceki oyuna kıyasla Day R Premium’da birçok değişiklik ve yenilik var. Amaç, oyunculara mümkün olduğunca fazla kolaylık ve heyecan getirmektir.

İlk olarak, silahlarla ilgili olarak, 2.500 patlayıcı sigortasına sahip olacaksınız, sadece bunları toplamanız ve saklamanız gerekiyor. Harita ayrıca eskisinden daha net ve keskin. Haritada işaretlenmiş tüm hedeflere eskisi kadar sınırlı olmadan gidebilirsiniz.

Ardından, en belirgin olanı Çevrimiçi moddaki iyileştirmelerdir. Artık arkadaşlarınızla sınırsız sohbet edebilir ve gerektiğinde ekip arkadaşlarınızla serbestçe kaynak alışverişinde bulunabilirsiniz. Legendary Heroes Apk dünyanın en popüler MOBA oyunu olan League of Legends’ın çevrimdışı bir sürümüdür. Sitemizden İndirin.

  • Day R Premium Apk Sınırsız Para Mod 1.711 İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.