ARD Mediathek

9.1.1

  • Ödeme
ARD Mediathek: ARD'nin en iyisi. Filmler, diziler, belgeseller, şovlar ve daha fazlası...
3.1/5 oylar: 21,666
sürüm
9.1.1
Gerçekleştirme
25.08.2021
Talepler
5.0 ve sonrası
Boyut
8,7M
İndir Hadi
Google Play

Reportar esta app

Açıklama

ARD Mediathek: ARD’den en iyiler
Filmler, diziler, belgeseller, şovlar ve daha fazlası: ister evde ister yolda, en sevdiğiniz içeriğin ve tüm ARD TV programlarının canlı akışlarının keyfini akıllı telefonlarda ve tabletlerde Android için ARD medya kitaplığı ile her zaman ve her yerde çıkarın.

İsteğe bağlı videolar: sizin için heyecan ve eğlence
Eğlenceli uzun metrajlı filmler, aralar için kısa makaleler, heyecan verici belgeseller, eğitici bilgi programları veya sürükleyici diziler, ARD medya kitaplığında herkes için bir şeyler var. Ana sayfada, kategorilerde, A-Z programlarında öne çıkanlara göz atın veya arama işlevini kullanarak favori programlarınızı çağırın. Yeni şeyler keşfedin ve en sevdiğiniz videoları istediğiniz zaman kolayca bulun.

Neler olduğunu görün: CANLI TV
CANLI TV altında ARD’deki tüm kanalların canlı programını izleyebilirsiniz. Kısa bir mola ister misiniz? Sorun değil, canlı akışları istediğiniz zaman duraklatabilir ve geri sarabilirsiniz.
Das Erste, BR, HR, MDR, NDR, Radio Bremen, RBB, SR, SWR, WDR, ONE, ARD-alpha, 3sat, Arte, KiKA, Phoenix, Tagesschau24 ve Deutsche Welle programlarını canlı yayında istediğiniz zaman izleyin.

Haberdar olun: Tagesschau, siyasi dergiler, talk showlar ve bölgesel haberler
Tagesschau ve Tagesthemen, Weltspiegel veya bölgesel dergiler olsun: her gün bölgenizden, Almanya’dan ve dünyanın her yerinden haberler bulacaksınız. Dergi programları, raporlar ve talk show’lardan haberdar olun.

Bölgesel teklifiniz: her istasyon ayrı bir alan olarak
Üçüncü programlar, öne çıkan özelliklerinizi ve kendi alanlarında sunulanların en iyisini sunar. İstediğiniz zaman istasyonu seçerek favori istasyonunuzun alanına geçiş yapabilirsiniz.

ARD hesabınız: izleme listesi, öneriler, abonelikler ve daha fazlası
ARD hesabı ile izleme listesine gönderiler ekleyebilir, kişisel öneriler alabilir, hareket halindeyken videoları çevrimdışı izleyebilir ve tüm programlara abone olabilirsiniz. Beğendiklerinizi “Meine ARD” altına kaydedin. Akıllı telefon, tablet veya TV seti olsun: ARD hesabınız her yerde kullanılabilir!

Notlar
Sorunuz var mı? Daha fazla bilgi ve birçok sorunun yanıtını uygulamada Yardım altında veya şu adreste bulabilirsiniz: https://hilfe.ardmediathek.de
Kullanım koşulları: https://www.ardmediathek.de/ard/nutzungsbedingungen/
Veri koruması: https://www.ardmediathek.de/ard/datenschutz/
Künye: https://www.ardmediathek.de/ard/impressum/

ARD. Biz siziniz.

HABERLER

Zum August legen wir einige Probleme auf die Matte. Allen voran hebeln wir die fehlerhafte Rotation des Bildschirms im Vollbild, die ausbleibenden Untertitel der Livestreams von HR und Phoenix und Inkonsistenzen bei Inhalten im Verlauf aus. Zum Ippon verhilft uns die neue Darstellung der Senderauswahl und der Playerseite. Liebe Grüße nach Tokio! Info: Wir arbeiten gemeinsam mit den Sendern an einer Lösung für bestehende Probleme mit Chromecast. Vielen Dank für Ihre Geduld!

GÖRÜNTÜLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.