Dead Effect 2 v220222.1925 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dead Effect 2 v220222.1925 PARA HİLELİ APK, macera, aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BadFly Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaktır. Dead Effect 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları ve ekipmanları satın alıp, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli zombiler, onlarca ekipman, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Dead Effect 2 v220222.1925 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Effect 2 Play Store’da 225.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

UYARI : oyun açıldığında bir süre Google Play girişi yapmaya çalışabilir, bekleyin. Bir süre sonra normal şekilde çalışacaktır.

Hile hakkında : oyundaki silahların fiyatı “0” sıfırdır. Gerçek parayla satılan DLC paketin kilidi açıktır.

Dead Effect 2 v220222.1925 MOD APK İNDİR – 21MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Dead Effect 2 v220222.1925 OBB DATA İNDİR – 1.47GB

Kurulumu

Dead Effect 2 v220222.1925 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.badflyinteractive.deadeffect2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dead Effect 2 v220222.1925 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Effect 2 220222.1925 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dead Effect 2 220222.1925 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.