Notice: Beklenmeyen bir hata oluştu. WordPress.org ile ya da bu sunucunun yapılandırması ile ilgili bir şeyler yanlış olabilir. Eğer problem yaşamaya devam ediyorsanız lütfen destek forumlarını deneyin. (Wordpress şu an WordPress.org sunucularına güvenli bir bağlantı oluşturamıyor. Lütfen sunucu yöneticiniz ile irtibat kurun.) in /home/wwwapkamca/public_html/wp-includes/update.php on line 172
Dead Target Zombie v4.78.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Dead Target Zombie v4.78.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dead Target Zombie v4.78.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve zombilere karşı savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını VNG GAME firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz görevlerde zombileri etkisiz hale getirmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Dead Target Zombie içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz silahları satın alabilir, rahatça geliştirip yenilmez bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Zor görevler, farklı silahlar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Dead Target Zombie v4.78.0 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Target Zombie Play Store’da 2.200.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dead Target Zombie v4.78.0 MOD APK İNDİR – 153MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Dead Target Zombie v4.78.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Target Zombie 4.78.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dead Target Zombie 4.78.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Dead Target Zombie 4.78.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.