Dead Trigger 2 v1.8.12 MOD APK – MEGA HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Dead Trigger 2 v1.8.12 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele, FPS ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MADFINGER Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde insanları kurtarmak, zombileri etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Dead Trigger 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Dead Trigger 2 v1.8.12 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dead Trigger 2 Play Store’da 3.205.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Dead Trigger 2 v1.8.12 MOD APK İNDİR – 29MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Dead Trigger 2 v1.8.12 OBB DATA İNDİR – 471MB

KURULUMU

Dead Trigger 2 v1.8.12 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.deadtrigger2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dead Trigger 2 v1.8.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Trigger 2 1.8.12 para hile apk : oyun içinde bölüm sonlarında 50.000 daha fazla para kazanırsınız.

Dead Trigger 2 1.8.12 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar mermi kullanabilirsiniz cephaneniz asla azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.