DEAD WARFARE Zombie v2.21.14 MOD APK – MERMİ HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

DEAD WARFARE Zombie v2.21.14 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını VNG GAME stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. DEAD WARFARE Zombie içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızı kolayca yok edebilir, yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli zombiler, onlarca aşama, farklı ekipmanlar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. DEAD WARFARE Zombie v2.21.14 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. DEAD WARFARE Zombie Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

DEAD WARFARE Zombie v2.21.14 MOD APK İNDİR – 115MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

DEAD WARFARE Zombie v2.21.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

DEAD WARFARE Zombie 2.21.14 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.