Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku APK’u indirin

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

En korkunç oyunlardan ve dehşetlerden birinin tadını çıkarın!
Bu korkutucu oyunda ürpertici bir sirk ile büyük bir terk edilmiş eğlence parkını keşfetmelisiniz.
Korkunç katil palyaço – gerçek kötülükle yüzleşmeye hazır mısın? Bu korku hikayelerinde kaçış yolunda sizi bekleyen tüm bulmacaları çözebilecek misiniz? Gece boyunca hayatta kalmak için saklambaç oynamak ve o canavarla aramak ve tüm zor görevleri atmak zorunda kalacaksınız!
Karanlık bir eğlence loonar parkını keşfedin: eski terk edilmiş binalar, korkunç bir hastane, karanlık bodrumlar, gizemli labirentler ve ürpertici sirk, tüm bu korkutucu tüyler ürpertici.
Orada yalnız mı hissediyorsun? Bu korkunç macera oyununda hiç yalnız kalmayacaksınız, çünkü her zaman arkanızda olacak … Dikkatinizi bu korkunç oyunda gizli görevlere ve gizli nesnelere koyun – hayatta kalmanın tek yolu ilk saklanmak ve koşmaktır bu katliamdan sonra!
Korku hikayesini anlamak ve perili ev ve kötü palyaço kaçmak için bulmaca çözmek ve arama, öğeleri toplamak ve kullanmak.
Yüksek ses çıkarmayın ve dikkatli olun çünkü gerçek kötü komşu katil palyaço sizi görebilir veya duyabilir! Yoluna çıkan herkesi öldürür! Gözlerinizi açık tutun ve hayatta kalmak için bu ölümcül manyaktan gizlemek için kapağı kullanın. Hareketlerini izlemeye çalışın yoksa sizi bulur, korkutur ve öldürür!
Korkunç oyunları ve korku kaçış deneyimlerini seviyorsanız – Death Park sizin için bir oyundur!
Büyükanne değil ve fnaf değil gerçekten yetişkinler için en iyi grafik oyunu 18+
Ölüm Parkı’nda birden fazla son var. Kararlarınız ve eylemleriniz hikayenin sonucunu etkileyecektir. Diğer sonları keşfetmek ve palyaçonun tüm hikayesini bilmek için tekrar oynayın.
Bu korkunç oyun özellikleri:
★ çoklu sonları ile çarpıcı bir orijinal arsa
★ keşfetmek için 7 yerleri ile büyük bir harita
★ korkunç ve kurnaz kötü palyaço
★ Hardcore bulmaca
★ Kendi yapay zekası (AI) ile akıllı ve korkunç çılgınlık palyaço
★ En iyi korku oyunu 2019/2020
★ Yoğun oyun, beklenmedik karşılaşmalar ve kabus atmosferi
★ 13 Cuma günü bu oyunu oynamaktan kaçının – güvenliğinizi garanti edemeyiz!
Not: Kulaklık açıkken oynamanızı öneririz.
Bu hayatta kalma korku oyununu nasıl geliştireceğinizi biliyorsanız – bize geri bildiriminizi bırakın! Bu korkunç oyunun çevirisinde bize yardımcı olmak istiyorsanız, sadece DM veya bize mesaj gönderin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.