Deep Town Mining Factory v5.3.6 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

0/5 No hay votos

Reportar esta app

Açıklama

Deep Town Mining Factory v5.3.6 PARA HİLELİ APK, idle, işletme ve madencilik üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Rockbite Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız robotlar ile bulunduğunuz madende değerli taşları çıkarmak için kazım yapmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Deep Town Mining Factory içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu ekipmanları istediğiniz gibi geliştirebilir, farklı bölgeleri keşfedebilirsiniz. Derin madenler, farklı yeteneklere sahip robotlar, gezegenler ve dahası sizleri bekliyor. Deep Town Mining Factory v5.3.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Deep Town: Mining Factory Play Store’da 425.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Deep Town Mining Factory v5.3.6 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Deep Town Mining Factory v5.3.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Deep Town Mining Factory 5.3.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Deep Town Mining Factory 5.3.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.